RO-AN nie zwalnia tempa. Bajkowy Labirynt w Manufakturze i w Młocinach

Spółka RO-AN, właściciel sieci: Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt, zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce zapowiada otwarcia kolejnych Centrów Rozrywki.

– W planach mamy uruchomienie kolejnych  lokali, najbliższa realizacja odbędzie się między innymi w takich miastach jak Łódź czy Warszawa – mówi Marek Lautenbach, Dyrektor ds. Inwestycji.

Właściciel marki Bajkowy Labirynt zawarł umowę najmu lokalu z firmą Apsys Polska. – Nowe, unikatowe Centrum Rozrywki powstanie w Łódzkiej Manufakturze  – czyli w miejscu, które bardzo szybko stało się wizytówką miasta. Dziś trudno wyobrazić sobie Łódź bez Manufaktury a niebawem trudno będzie sobie wyobrazić Manufakturę bez nowoczesnego Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt – podkreśla Marek Lautenbach.

Powierzchnia nowego  centrum będzie wynosiła 1 tys. mkw., koncentrując atrakcje dla całych rodzin.

– Bajkowy Labirynt idealnie wpasowuje się w klimat Manufaktury, gdyż tak samo jak Łódzkie Centrum łączy w sobie rozrywkę i edukację, rekreację i  relaks oraz promuje rodzinne spędzanie wolnego czasu, buduje społeczne relacje i budzi pozytywne emocje – podkreśla dyrektor sieci.

Przestrzeń Centrum Rozrywki będą tworzyć m.in.: wielkoformatowy plac zabaw dla dzieci i osobna strefa ninja dla młodzieży, strefa zabawy poprzez edukację, strefa urządzeń interaktywnych, strefa malucha, Ekskluzywna Strefa Rodzica i salki dydaktyczne do zajęć tematycznych oraz urodzinowych, co sprawi, że tak jak już istniejące, w innych miastach Centra Bajkowy Labirynt, również i tu będzie to miejsce rodzinne, zapewniające fantastyczne przeżycia bez ograniczeń wiekowych.

Każdy z Bajkowych Labiryntów posiada swój wyjątkowy charakter i aranżację, dlatego zarówno w Manufakturze jak i w Młocinach operator zaskoczy swoich klientów niepowtarzalnym designem.

Rozwój sieci Bajkowy Labirynt

Właściciel marki Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt, Spółka RO-AN, to obecnie największy operator nowoczesnych centrów rozrywki w Polsce.

– Wprowadzony w ubiegłym roku koncept 3 generacji, został fantastycznie przyjęty zarówno przez naszych klientów, jak i przez wynajmujących. Jesteśmy dumni, że nasza ciężka praca, 25-letnie doświadczenie, mocne fundamenty naszej firmy i wysiłek całego zespołu RO-AN zostaje zauważony i doceniony – mówi Marek Lautenbach.

Spółka konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję na rynku i w najbliższym czasie planuje, kolejne już w tym roku otwarcia nowych punktów. Najbliższy cel to: Galeria Młociny w Warszawie.

– Obserwując światowe trendy rozwoju centrów handlowych oraz analizując potrzeby klientów, zarówno zakupowe jak i emocjonalne czyli potrzeby przeżywania wrażeń oraz doświadczania emocji, utwierdzamy się w przekonaniu, iż nowoczesna rozrywka w dużym formacie i na wysokim poziomie, będzie stanowić o przyszłości najlepszych centrów i galerii handlowych. Dlatego rozmawiamy z najlepszymi centrami na rynku, z tymi, które widzą przyszłość oraz rozumieją zachodzące zmiany w sposób podobny do naszego. W kręgu naszych zainteresowań leżą silne centra rozrywkowe oraz powierzchnie nie mniejsze niż 500 mkw. lecz najlepiej między 1 tys. -2 tys. mkw. Nasze centra są mocną, rozrywkową destynacją i same sobą przyciągają kilkadziesiąt tysięcy klientów do każdego z nich. Nadchodzą czasy, gdy realnym footfall generatorem będzie właśnie rozrywka a nie moda, która z coraz większą prędkością przenosi się do świata online – podsumowuje Marek Lautenbach.

Dzięki podpisanym umowom, Spółka zamierza do końca 2020 roku powiększyć swoje portfolio do 30 dużych lokalizacji.

RO-AN Sp. z o.o. to polski operator placów zabaw i Centrów Rozrywki Bajkowy Labirynt oraz producent i operator automatów rozrywkowych. Zapewnia także atrakcyjne, interaktywne rozwiązania dla galerii i centrów handlowych w częściach wspólnych obiektu. Spółka istnieje od 1995 roku, dostarcza koncepty rozrywkowe w różnych formatach. Obecnie w sieci RO-AN działa 20 lokali Bajkowy Labirynt.