Lancerto otwiera nowy salon w Poznaniu

Marka odzieży męskiej otworzy nowy lokal w centrum handlowym Posnania, będzie to pierwszy regularny salon Lancerto w Poznaniu. Obecnie w portfolio marki Lancerto znajduje się 45 sklepów własnych.

Dotychczas marka była obecna w stolicy Wielkopolski jedynie poprzez sklep outletowy. Otwarcie w centrum handlowym Posnania to kolejny krok w realizacji strategii Lancerto, która zakłada obecność w prestiżowych galeriach największych polskich miast. Nowy salon Lancerto o powierzchni 110 mkw. znajdzie się na I poziomie centrum handlowego, w bliskim otoczeniu innych marek z segmentu premium.

– Lokalizacja nie jest przypadkowa, śmiało można powiedzieć, że Posnania to elita wielkopolskiego rynku retail i największy obiekt rozrywkowo-handlowy w tej część kraju. Zatem decyzja o otwarciu salonu Lancerto w tym miejscu była czymś naturalnym. Cieszymy się, że wreszcie będziemy obecni w Poznaniu z pełną i najnowszą ofertą naszych ubrań i dodatków – mówi Tomasz Ciąpała, Prezes Zarządu Lancerto S.A.

45 salonów marki Lancerto

Otwarcie sklepu zaplanowano na pierwszą połowę września. Portfolio lokalizacji Lancerto systematycznie rośnie. Poznański lokal będzie 45. punktem w sieci własnych salonów marki. W 2018 roku Lancerto otworzyło 12 proc. nowej powierzchni najmu, a w 2019 planowane jest otwarcie około 10 proc. nowej powierzchni najmu oraz kilka znaczących powiększeń salonów.

Lancerto zgodnie ze strategią sprzedaży wielokanałowej od kilku sezonów stara się ściśle integrować świat sprzedaży off- i on-line. W salonach Lancerto i na lancerto.com dostępna jest usługa Click and Collect integrującą stany z magazynu centralnego, sklepu internetowego i salonów stacjonarnych. Dzięki temu klient ma szybki dostęp do każdego rodzaju asortymentu, także brakujących w danej lokalizacji rozmiarów i modeli ubrań. Usługa pozwala też na dowolność w sposobach i czasie płatność, klient może dokonać płatność w salonie lub online, a także w najbardziej wygodny dla niego sposób uzyskać zwrot środków, w przypadku odstąpienia od umowy przy zakupach w internecie.

Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić zakupy, Lancerto w wybranych salonach wdrożyło wraz z partnerem Revoplus usługę płatności dzielonej z odroczonym terminem zapłaty nawet do 10 miesięcy.

Lancerto to marka mody męskiej specjalizująca się w klasycznej odzieży formalnej i smart casual. Kolekcje marki powstają z myślą o mężczyznach ceniących wygodę i elegancję. Ekskluzywnie wyselekcjonowane tkaniny, perfekcyjny krój oraz staranność wykończenia to pewność nienagannego wizerunku w każdej sytuacji.

Lancerto dysponuje sklepem online lancerto.com oraz ogólnopolską siecią salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach Polski, w których profesjonalni i wykwalifikowani doradcy klienta dobiorą ubranie pod kątem okazji, potrzeb i cech fizycznych