Trzy nowe sklepy z logiem Komfort

Sieć Komfort powiększyła się o trzy nowe salony. Dynamiczny i nieustający rozwój sklepów marki Komfort to, jak podkreślają przedstawiciele sieci, synergia dobrej strategii, konsekwencji w jej realizacji, a przede wszystkim słuchania klienta i odpowiadania na jego potrzeby.

Nowych salonów pod marką Komfort regularnie przybywa. Nowo otwarte punkty sprzedaży działają w formacie franczyzowym i zlokalizowane są w Skoczowie (ul. Fabryczna 9), Przasnyszu (Sierakowo 141) oraz w Mińsku Mazowieckim (Stojadła ul. Warszawska 57).

25 lat na rynku

Komfort, istniejąc od przeszło 25 lat na rynku osiągnął pozycję lidera w swojej branży posiadając około 170 sklepów w całym kraju, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Oferta produktowa firmy obejmuje starannie dobraną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych, dekoracji oraz drzwi. W ostatnim czasie w specjalnie zaprojektowanych sklepach firma poszerzyła swój asortyment o ofertę łazienek, kuchni oraz szaf. Pierwsze sklepy z kompleksową ofertą wykończenia i wyposażenia wnętrz działają m.in. na warszawskim Okęciu oraz w Poznaniu, a firma planuje dalszy rozwój tego konceptu.

– Konsekwentnie rozwijamy markę Komfort i firmy w ramach naszej Grupy w nowym modelu biznesowym. Połączenie dotychczasowych formatów pod jednym szyldem i dachem to wynikowa potrzeb naszych klientów i nowoczesnych trendów na rynku. Absolutnym priorytetem jest najwyższa jakość procesu zakupowego i ułatwienie klientom realizacji planów remontowych czy wykończeniowych, poprzez kompleksową obsługę od A do Z. Pamiętajmy, że w sieci Komfort zrobimy nie tylko zakupy, ale znajdziemy szereg inspiracji, profesjonalne doradztwo, a także usługi począwszy od zaprojektowania przestrzeni i wnętrza przez transport po finalny montaż – mówi Wojciech Kiestrzyń, Prezes Zarządu Sklepy Komfort S.A.