Sklep Pepco w Galerii Warmińskiej

Galeria Warmińska w Olsztynie na początku września wzbogaciła swoją ofertę o duży sklep popularnej i lubianej przez klientów sieci Pepco. Właścicielem galerii jest firma NEPI Rockcastle, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2019 CEE.

Pepco w Galerii Warmińskiej znajduje się na pierwszym piętrze w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnego salonu Deichmann i MyShoes. Zajmuje powierzchnię 634 mkw. Tym samym jest to piąty sklep tej sieci  w Olsztynie. Otwarcie Pepco miało miejsce 12 września i zostało entuzjastycznie przyjęte przez odwiedzających to centrum handlowe i internautów.

– Pepco to popularna sieć, nasi klienci dopytywali, czy i kiedy pojawi się w naszej ofercie, dlatego cieszymy się,  że spełniliśmy oczekiwania odwiedzających Galerię Warmińską – mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Pepco to sieć sklepów, oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W ofercie sklepu klient może znaleźć 38 grup asortymentowych, w których skład wchodzi m.in. odzież dla dzieci  i dorosłych, akcesoria i dodatki, kosmetyki, zabawki, przybory szkolne i szeroki wybór artykułów do domu.

W sprzedaży dostępne są także produkty licencjonowane oraz sezonowe związane np. ze świętami, wakacjami, rozpoczęciem roku szkolnego. Około 60 proc. asortymentu stanowią ubrania, natomiast 40 proc. pozostałe produkty. Według najnowszych badań sieć Pepco stała się najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej  w Polsce. Sklepy Pepco są także wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych.

Galeria Warmińska w portfelu obiektów NEPI Rockcastle

Galeria Warmińska to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w woj. warmińsko-mazurskim, który przyciąga odwiedzających niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 170 salonów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. TK MAXX, Zara, Reserved, Smyk, Martes Sport, Carry, Bershka czy Pull&Bear. Portfolio galerii uzupełniają: market elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie, Rossmann i Hebe, 9-cio salowe Multikino oraz fitess club  Kinetic. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

NEPI Rockcastle jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach, na Węgrzech oraz w Serbii. Jej wykwalifikowany i doświadczony zespół aktywnie zarządza portfelem wysoko ocenianych nieruchomości komercyjnych. NEPI Rockcastle charakteryzuje przemyślana strategia rozwoju firmy kładąca nacisk na planowanie, jakość wykonania, zrównoważony rozwój, etykę pracy oraz oszacowanie ryzyka na wczesnym etapie.