Multifunkcyjny projekt Dekady na targach SCF 2019

Nowy, unikalny projekt S8 Corner integrujący ofertę handlową, rozrywkową, mieszkaniową i usługową Dekada SA zaprezentuje na nadchodzących targach Shopping Center Forum na stoisku BOIG (nr 3.4).

Podczas ponad 10 lat działalności na polskim rynku nieruchomości komercyjnych portfel spółki Dekada SA wzbogacił się o 11 realizacji, w których dominującą rolę odgrywają popularne centra handlowe o charakterze convenience. W odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów deweloper nadal rozwija ten koncept a jednocześnie stawia na realizację nowych projektów. Nowoczesna galeria handlowo-rozrywkowa zlokalizowana w Nysie, zintegrowane centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim oraz najnowszy projekt mixed-use powstający na granicy Warszawy to najnowsze realizacje i plany spółki, których wspólnym mianownikiem jest wielofunkcyjność.

– Podczas projektowania nowych inwestycji naszym priorytetem było zintegrowanie różnych funkcji i stworzenie projektów wielowymiarowych. W Dekadzie Nysa połączymy handel i rozrywkę, natomiast obiekty w Mińsku Mazowieckim i Koninie zintegrują handel i komunikację. Na przykładzie naszych funkcjonujących już obiektów handlowych połączonych z dworcami autobusowymi wiemy, że tego typu rozwiązanie się sprawdza – jest wartością dodaną dla klientów, którzy cenią sobie wygodę i trafia w ich zapotrzebowanie. W przypadku najnowszego projektu – S8 Corner realizowanego w formule mixed-use postanowiliśmy stworzyć tzw. miasto w mieście łącząc jeszcze więcej funkcji w jednym kompleksie. To projekt inny od wszystkich, jakie dotychczas realizowaliśmy – mówi Aleksander Walczak, Prezes Dekada SA.

S8 Corner – najnowszy projekt Dekady

Najnowszy projekt mixed-use Dekady będzie zlokalizowany przy drodze ekspresowej S8, na obrzeżu dzielnicy Bemowo, w obrębie gminy Stare Babice, jedynie 15-30 min od ścisłego centrum Warszawy. Będzie to największa z inwestycji dewelopera, łącząca szeroki zakres oferty i funkcjonalności.

– Kompleks, który tworzymy będzie tętnić życiem 7 dni w tygodniu. To nowa destynacja, przestrzeń, która stanie się miejscem zakupów, realizacji codziennych spraw jak i spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną. W ramach inwestycji zagospodarujemy łącznie ponad 100 tys. mkw. – mówi Wojciech Nowakowski, Investment and Leasing Director, Dekada SA.

O szczegółach dotyczących planów i nowych realizacji spółki Dekada SA będzie można porozmawiać podczas nadchodzących targów Shopping Center Forum 2019 na stoisku BOIG (3.4)

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.