Pomerania Outlet na SCF: przedstawimy szerokie spektrum możliwości naszego obiektu

Multifunkcyjny obiekt, który powstaje w ramach rewitalizacji istniejącej Galerii Rumia zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2019 na stoisku BOIG (3.4).

Jesienna edycja targów SCF tradycyjnie będzie obfitować w wiele wydarzeń integrujących branżę handlową. Na największym spotkaniu rynku w regionie CEE, zaprezentowane zostaną najważniejsze projekty w Polsce, a wśród nich Pomerania Outlet – nowy projekt na mapie pomorskich centrów wyprzedażowych. Powstaje on w ramach rewitalizacji istniejącej galerii Rumia, która wpisała się już w świadomość lokalnej społeczności jako miejsce handlu. Poprzez zmianę formuły z regularnego centrum handlowego na centrum mixed-use z funkcją wyprzedażową, Pomerania Outlet stanie się miejscem komfortowych zakupów oraz spędzania czasu wolnego dla całej rodziny.

– Dzisiejsi konsumenci oczekują obiektów handlowych o wyjątkowym charakterze, takich w których będą mogli zaspokoić wszystkie swoje potrzeby. Właśnie taki będzie nasz nowy projekt – centrum Pomerania Outlet, który połączy rozbudowane funkcje convenience i entertainment z ofertą wyprzedażową. Liczę, że na tegorocznych targach SCF będziemy mieli okazję przedstawić przyszłym partnerom biznesowym szerokie spektrum możliwości rozwoju jakie oferuje obecność w naszym obiekcie – mówi Izabela Wiszniewska-Oraczewska, członek zarządu DNB Assets Holdco Sp. z.o.o.

16,7 tys. mkw. GLA w Pomerania Outlet

Na trzech kondygnacjach i ponad 16,7 tys. mkw. zaplanowano 80 lokali handlowo – usługowych, strefę restauracyjną i rozrywkową. Istniejąca oferta obecnych najemców zostanie uzupełniona i wzmocniona o nowe silne marki i świeże brandy rozpoczynające ekspansję w Polsce oraz wyjątkową ofertę outletową polskich i światowych marek. Miks najemców w obu strefach zostanie skomponowany tak, aby połączyć funkcje handlowe i umożliwić klientom wygodne zakupy z różnych kategorii. Ofertę outletową stworzą m.in. flagowe salony marek Grupy LPP: Reserved, Cropp, House i Mohito oraz pierwszy w regionie salon multibrandowej sieci Good Label i Home&Deco. Klienci znajdą tu także salony ze sprzętem elektronicznym czy wyposażeniem domu, m.in. Neonet i Jysk, oraz silną reprezentację topowych najemców sektora convenience, m.in. Biedronka, Pepco, KiK, Rossmann i Empik. Ostatnią kondygnację zajmie strefa rozrywkowa z częścią restauracyjną. Do dyspozycji klientów będzie także parking z 460 miejscami postojowymi.

Inwestycja Pomerania Outlet realizowana jest przez DNB Assets Holdco Sp. z.o.o.  Za komercjalizację odpowiada wiodący specjalista w zakresie rynku outletowego w Polsce spółka The Blue Ocean Investment Group (BOIG). Zarządcą obiektu jest firma Savills Property Management.