Fashion Outlet Kraków poszerza listę najemców

Fashion Outlet Kraków poszerza listę najemców o pizzerię i polską markę bieliźniarską. PRÔM – właściciel Fashion Outlet Kraków jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019. Wszystkie swoje projekty zaprezentuje na stoisku1.91

W strefie food court Fashion Outlet Kraków pozostały dostępne już ostatnie wolne powierzchnie. Pizzeria poszerza asortyment gastronomiczny obiektu.

Pierwsza restauracja założycieli Pizza Cezar powstała w Tyliczu koło Krynicy-Zdrój, a recepturę ciasta na pizzę opracował mistrz kuchni pochodzący z Korsyki. Marka otwiera kolejne restauracje, które w każdym miejscu cieszą się dużą popularnością. W umowie z Fashion Outlet Kraków zarezerwowała 55 mkw. powierzchni.

Sklep marki Verbrasi poszerza ofertę dessous, uzupełnieni asortyment również o produkty w nietypowych rozmiarach. Zgodnie z formułą outletową, klienci będą mogli kupować artykuły z kolekcji Verbrasi w cenach o minimum 30 proc. niższych od cen regularnych. To także polska marka, a sklep będzie miał 47 mkw. powierzchni.

Fashion Outlet Kraków na SCF 2019

O Fashion Outlet Kraków będzie można dowiedzieć się więcej na stoisku PROM na rozpoczynających się właśnie targach Shopping Center Forum.

Wśród najemców Fashion Outlet Kraków są już zarówno marki premium, casual jak i reprezentujące kategorię sport i lifestyle czy wyposażenie wnętrz. W obiekcie rozbudowany zostanie też komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness i kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium. Wśród najemców Fashion Outlet Kraków są już między innymi: 4F, Reebok, Adidas, Elisabetta Franchi, Pinko, Onyxx, Kubenz, Lavard, Lee Cooper, Pierre Cardin, Borgio, Tefal Home&Cook, Only, Cross Jeans, Lee Cooper, Samanta, Verbrasi, Thai Express, Cezar Pizza, Olimp, Companeros, Cinema City, Fitness Platinium, Pink Bowling oraz McDonald’s.

PRÔM jest spółką joint venture Peakside Capital i ROS Retail Outlet Shopping.

Peakside Capital koncentruje się na nabywaniu nieruchomości, które oferują możliwości tworzenia wartości poprzez aktywne zarządzanie. Peakside Capital jest aktywny we wszystkich sektorach rynku nieruchomości, głównie w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej („CEE“). Peakside Capital odpowiada za identyfikację i przeprowadzanie transakcji inwestycyjnych oraz świadczy usługi zarządzania aktywami dla wybranych inwestorów i zarządzania funduszami inwestycyjnymi. Peakside Capital stanowi obecnie zespół 35 pracowników, którzy pracują razem z powodzeniem od wielu lat inwestując w różnorodne struktury, począwszy od bezpośrednich pojedynczych aktywów, przez portfele dłużne i prywatne inwestycje kapitałowe w spółki nieruchomościowe. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w 8 krajach, o wartości aktywów brutto około 1,8 mld Euro.

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i podmiotami zależnymi w Rzymie i Paryżu, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi, specjalizując się w outletach designerskich i innowacyjnych koncepcjach outletowych w Europie Środkowej. Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, posiadają ponad 20-letnie doświadczenie na rynku outletów w Europie.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Barilla Center Parma, Premier Outlet Budapest oraz nowe projekty, takie jak Designer Outlet Zaragoza, City Outlet Wuppertal, oraz Fashion Outlet Kraków.