Otwarcie największego Pepco w Trójmieście

28 września miało miejsce otwarcie największego salonu Pepco w Trójmieście. CH Osowa tym samym przygotowuje się na znaczne rozszerzenie oferty modowej oraz wyposażenia domu o kolejną popularną markę, której sklep zajmie lokal o powierzchni ponad 700 mkw.

Nowy sklep marki w CH Osowa będzie zajmował powierzchnię ponad 700 mkw., co stawia go na pierwszym miejscu największych salonów tej marki w Trójmieście, których obecnie jest około 20.

– Cieszymy się, że do naszej oferty dołącza marka z tak szerokim asortymentem. Popularność Pepco rośnie z roku na rok, a dzięki sezonowym produktom możemy dostarczać naszym klientom to, czego potrzebują – mówi Justyna Siemińska, Dyrektor CH Osowa.

Apsys zarządcą CH Osowa

Centrum Handlowe Osowa to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska zlokalizowane przy Obwodnicy Trójmiasta w sąsiedztwie prężnie rozwijającej się dzielnicy Osowa. Ofertę Centrum tworzy hipermarket Auchan oraz wiele popularnych marek m.in. H&M, CCC, Hebe, Sephora, Rossmann, Carry, Szachownica, Bytom, RTV Euro AGD czy Jysk. Dzięki strefie gastronomicznej z restauracjami takimi jak McDonald’s, Zenthai czy kawiarnią Sowa, centrum handlowe jest doskonałą bazą do postoju podczas podróży. Rodziny z dziećmi mogą tu zaparkować auto na dedykowanych, wygodnych miejscach postojowych oraz spędzić czas na wewnętrznym placu zabaw. Cykliści mają do dyspozycji szeroką ofertę rowerową w sklepach GO Sport i Szprychy.com oraz mogą bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy czy skorzystać z bezpłatnej stacji rowerowej. Dodatkowo, na terenie parkingu znajduje się ekologiczna samoobsługowa myjnia samochodowa.

Zarządcą CH Osowa jest Apsys. Apsysy jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.