Gemini Park Tarnów wprowadza kolejne udogodnienia dla klientów

Od jesieni w największym tarnowskim centrum handlowym można kupić na prezent kartę podarunkową, którą doładowuje się dowolną kwotą.

Chociaż Polacy lubią dawać i dostawać gotówkę w prezencie, nie zawsze wypada dawać pieniądze w kopercie. Problem ten rozwiązują coraz powszechniejsze karty podarunkowe, czyli karty przedpłacone, które można nabyć w coraz większej liczbie centrów handlowych w Polsce.

Od jesieni taką kartę można kupić również w Gemini Park Tarnów. Przy jej zakupie sami decydujemy, jaka kwota z przedziału od 30 zł  do 4000 zł znajdzie się na niej. Może to być np. 50 zł, 350 zł, a nawet 2581 zł. Taką kartą z doładowaniem zapłacimy dziś we wszystkich sklepach tarnowskiego Gemini Park.

– Karta podarunkowa to uniwersalny prezent, zwłaszcza w sytuacji, kiedy chcemy uniknąć wpadki. Osoba obdarowana nią sama może zdecydować, co sobie kupi za środki, które są na niej zgromadzone. Unikamy tym samym krępującej sytuacji, kiedy obdarowujemy nietrafionym lub rozczarowującym prezentem – mówi Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

– Mając kartę w ręku sami decydujemy o tym, co sobie kupimy. Do wyboru mamy blisko 130 sklepów. Kupujemy w nich rzeczy, które się nam podobają, które sobie upatrzyliśmy i które potrzebujemy. Za wszystko płacimy w kasie kartą podarunkową, tak samo jak na co dzień robimy to np. kartą debetową lub kredytową  – mówi Witek.

Dwie możliwości

Kartę można w Gemini Park Tarnów nabyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zakup on-line. Wystarczy wejść na stronę www galerii, wybrać zakładkę z kartą, a następnie określić wartość kwoty na karcie, podać adres wysyłki i opłacić kartę przelewem on-line. Ta po paru dniach przyjdzie pocztą.

Druga opcja, ekspresowa, to kupno karty w kartomacie, który znajduje się na terenie galerii. Procedura jest tutaj ta sama co przy zakupie on-line. Różnica jest taka, że za kartę płaci się w kartomacie przy pomocy karty debetowej lub kredytowej oraz otrzymuje się ją od ręki. W obu przypadkach klienci otrzymują czarno złotą elegancką kartę i do wyboru 5 wzorów opakowań na kartę.

– Sam zakup karty zajmuje mniej niż 3 minuty. Cały proces jest bardzo prosty. W pierwszym przypadku kartę możemy wysłać bezpośrednio na adres osoby obdarowanej. W drugim przypadku dostajemy ją natychmiast. Możemy więc wprost z galerii pojechać np. na przyjęcie urodzinowe – mówi Witek.

Karty podarunkowe oraz kartomaty to już kolejne w tym roku udogodnienie dla klientów Gemini Park. Z początkiem roku w centrum handlowym zmodernizowano i powiększono strefę gastronomiczną. Ta zyskała więcej miejsc, a także nową aranżację i więcej funkcji.

Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad 43 tys. m kw. znajduje się ponad 120 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W ofercie znaleźć można dobrze znane  krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. pełne portfolio marek LPP, C&A, Calzedonia, Intimissimi, Ochnik, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Apart, Swiss, Wittchen, KFC, Home&You, Jysk, Castorama, Media Markt, a także Tesco Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana. Dla zmotoryzowanych galeria przygotowała ponad 1,1 tys. miejsc parkingowych. Centrum handlowe zaangażowane jest także we wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Przykładem jest współpraca z Stowarzyszeniem „Siemacha” i aktywna pomoc ośrodkowi opiekuńczemu dla dzieci.