Sieć Restauracji Olimp wzmacnia swoją pozycję

Należąca do Gastromall Group sieć Restauracje Olimp prężnie się rozwija. W Łodzi rozpoczęła działalność 92. lokalizacja. Nowy lokal mieści się w jednym z budynków nowoczesnego centrum biurowego przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza.

– Restaurację Olimp zaprojektowano i wykonano według najnowszej koncepcji wizualnej marki, gdzie przyjazny design zachęca do celebracji wspólnych posiłków. W lokalu dominuje zieleń oraz jasne drewno. To idealne miejsce na spędzenie swojej przerwy lunchowej a także nieformalne spotkanie biznesowe – informuje Izabela Domaradzka, Dyrektor Działu Marketingu, Gastromall Group. Nowoczesny wystrój restauracji idealnie współgra z innowacyjnym i pionierskim charakterem biurowca.

Gastromall Group ukierunkowany jest nie tylko na rozwój lokali własnych, ale także na  rozbudowę sieci franczyzowej. Każdego roku do grona partnerów biznesowych GG dołączają nowi przedsiębiorcy, którzy doskonale rozumieją czym jest efekt synergii i współpracy. Razem można więcej i jak widać, nie jest to utarty frazes. Tylko we wrześniu sieć Restauracji Olimp powiększyła się o trzy nowe lokale we Wrocławiu, Łodzi i Pile, które będą działać w systemie franczyzowym.

Restauracje Olimp

Sieć restauracji Olimp to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Ekspansja sieci prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw.

Gastromall Group to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Deli Sandwich i Makarun. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Gastromall Group zarządza ponad setką lokali w całej Polsce.