Największe Pepco w Trójmieście już otwarte w gdańskim CH Osowa

W CH Osowa otwarto największy sklep Pepco w Trójmieście. Jest to jeden z niewielu tak dużych lokali w Polsce – zajmuje on imponującą powierzchnię ponad 700 mkw., podczas gdy przeciętnie jest to około 450 mkw.

Zarządca CH Osowa, spółka Apsys, odpowiadająca za najem powierzchni, nawiązała kolejną współpracę z Pepco. Dzięki ich wsparciu w galerii w Osowie otwarto największy w Trójmieście salon tej marki. Zajmuje on powierzchnię ponad 700 mkw, oferując swoim klientom odzież i produkty dla domu po bardzo atrakcyjnych cenach. W całej Europie znajduje się już ponad 1,8 tys. lokali należących do tej znanej i lubianej marki – ich wartość szacuje się na minimum miliard euro, co z pewnością podnosi rangę otwarcia nowego sklepu tej marki w Centrum Handlowym Osowa.

Pepco ma 1,8 tys. lokali w Europie

Nawiązanie współpracy z Pepco to jeden z ważniejszych momentów w tegorocznym planie rozwoju Centrum Handlowego Osowa. Zarządca Centrum, firma Apsys oraz właściciel galerii, fundusz Pradera Central & Eastern Fund należący do spółki Pradera, prowadzili rozmowy dotyczące wprowadzenia do CH Osowa sklepu tej marki od dłuższego czasu. Starania o otwarcie w Osowie były reakcją na obecne trendy na rynku – popularność sklepu w Polsce jest zaskakująca, co potwierdziło m.in. globalne badanie kondycji i wizerunku marek z różnych sektorów handlu detalicznego, przeprowadzone przez Agencję Inquiry. Pepco znalazło się na pierwszym miejscu w kategorii marek modowych. Według danych BrandIndex, zakupy robi tu aż 30 proc. respondentów. Przewaga Pepco na rynku zakupów to przede wszystkim efekt działania ich oferty – oferuje ono produkty po korzystnych, niskich cenach, jednocześnie w ciekawych printach i modelach. Na zakupy w salonach marki bardzo często decydują się mamy najmłodszych klientów. Za niewielkie pieniądze, mogą zaopatrzyć swoje maluchy w ładną odzież, która jednocześnie bardzo podoba się dzieciom. Asortyment wyposażenia wnętrz to także bardzo atrakcyjny element oferty Pepco, który przyciąga wielu klientów.

Pokaźny sklep, otwarty właśnie w CH Osowa, jest miejscem idealnie prezentującym pełną kolekcję marki, zwiększając tym samym wybór i komfort zakupów. Klienci Centrum w Osowie bardzo cenią sobie wygodne  i sprawne zakupy, dlatego zarząd galerii stawia na dopasowaną do ich oczekiwań ofertę. Proponuje m.in. duży wybór popularnych sklepów z odzieżą – zarówno ekskluzywną i tą na co dzień, różnorodne marki dla osób dbających o urodę oraz salony dla pasjonatów sportu i kolarstwa.

– Atrakcyjne ceny oraz szeroki asortyment – od ubrań, po akcesoria kuchenne, a także dopasowanie swojej oferty do obowiązujących trendów i zmieniających się pór roku oraz sezonów przyciąga konsumenta. Dzięki nim Polacy wracają do sklepu wiedząc, że zawsze znajdą coś dla siebie, co jest dla nas niezwykle ważne w doborze najemców. Dbamy, aby oferta Centrum zaspokajała potrzeby naszych klientów” – dodaje dyrektor CH Osowa, Justyna Siemińska.

Zarządcą CH Osowa jest firma Apsys

Centrum Handlowe Osowa to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska zlokalizowane przy Obwodnicy Trójmiasta w sąsiedztwie prężnie rozwijającej się dzielnicy Osowa. Ofertę Centrum tworzy hipermarket Auchan oraz wiele popularnych marek m.in. H&M, CCC, Hebe, Sephora, Rossmann, Carry, Szachownica, Bytom, RTV EURO AGD czy Jysk. Dzięki strefie gastronomicznej z restauracjami takimi jak McDonald’s, Zenthai czy kawiarnią Sowa, centrum handlowe jest doskonałą bazą do postoju podczas podróży. Rodziny z dziećmi mogą tu zaparkować auto na dedykowanych, wygodnych miejscach postojowych oraz spędzić czas na wewnętrznym placu zabaw. Cykliści mają do dyspozycji szeroką ofertę rowerową w sklepach GO Sport i Szprychy.com oraz mogą bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy czy skorzystać z bezpłatnej stacji rowerowej. Dodatkowo, na terenie parkingu znajduje się ekologiczna samoobsługowa myjnia samochodowa. 

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są fundusze: Pradera Central & Eastern Fund – należącydo Pradery wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart jest 3,1 miliardów euro w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2400 sklepów oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu Hansainvest. 

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.