Nowe sklepy w Focus Park Rybnik

Już w połowie października w galerii Focus Park Rybnik otworzy się nowe biuro podróży – TUI,  natomiast sklep Diverse zaprasza do powiększonego salonu, podzielonego na dwie części – Diverse Man i Woman. 

Sklep Diverse powiększył powierzchnię o 110 mkw i podzielił się na dwie części – Diverse Man i Woman. Obecnie ekspozycja zajmuje blisko 305 mkw. Aktualnie strefę damską i męską oddzielono osobnym wejściem, ale wewnątrz lokalu nadal można swobodnie poruszać się po obu sekcjach. Nowa ekspozycja to większy wybór odzieży. Wszystkie zmiany zostały tak zaprojektowane, żeby jeszcze przyjemniej robiło się zakupy. Oba sklepy – Diverse Man i Woman – znajdują się między salonami Wojas i Medicine na pierwszym piętrze galerii. Salon brandu działa w Focus Park od 12 lat.

Tej jesieni na klientów centrum czeka kolejna nowość. Niemiecki koncern turystyczny: TUI, już w połowie miesiąca zaprosi pierwszych klientów do skorzystania ze swojej oferty. Na pierwszym piętrze, między salonami Telakces i Inglot znajdzie się lokal TUI o powierzchni 50 mkw. Operator ten powiększy szeroką ofertę Focus Park, w którym działają już takie biura podróży, jak: Itaka, Coral Travel oraz Rainbow Tours.

Zarządcą Focus Park Rybnik jest firma Apsys

Focus Park to wiodące centrum handlowe w Rybniku, które oferuje swoim klientom 66 sklepów i punkty usługowe, Multikino z siedmioma salami oraz parking na 320 miejsc. Wśród kluczowych najemców znajdują się takie marki, jak: Media Expert, Deichmann, C&A, Rossmann, Empik, Bershka, Stradivarius, Medicine, Smyk, Martes Sport, CCC i wspomniane Multikino. Rybnickie centrum ma trzy kondygnacje handlowe oraz powierzchnię najmu 17,6 tys. mkw.

Centrum handlowe Focus Park powstało w 2007 roku na terenie dawnego browaru w Rybniku. Jego niezaprzeczalnymi atutami są: lokalizacja w centrum miasta, niebanalna architektura oraz bogata, zróżnicowana oferta marek, które nie są dostępne w innych rybnickich galeriach. Właścicielem obiektu jest firma Union Investment Real Estate, a zarządcą Apsys Polska.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Union Investment Real Estate to wiodąca międzynarodowa firma, zarządzająca aktywami oraz inwestycjami w branży nieruchomości, specjalizująca się w otwartych funduszach inwestycyjnych dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Union Investment Real Estate zarządza obecnie aktywami o wartości ponad 26,3 miliardów Euro w 23 krajach, w 20 funduszach nieruchomości.