Lancerto otworzyło flagowy salon w Warszawie

Warszawskie centrum handlowe Westfield Arkadia zyskało nową markę mody męskiej premium. W sobotę 12. października swoją działalność zainaugurował sklep Lancerto o powierzchni 160 mkw.

Nowy salon Lancerto jest zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii w bliskim sąsiedztwie innych marek z segmentu odzieży męskiej. – Budujemy szerokie, zróżnicowane portfolio salonów, a nasza strategia rozwoju zakłada stopniowe zwiększanie obecność w największych polskich miastach. Punkt w Westfield Arkadia to nasz pierwszy salon w śródmieściu Warszawy, który idealnie wpisuje się w te plany. Cieszymy się, że możemy zaoferować jakość i wzornictwo Lancerto szerszemu gronu klientów – mówi Tomasz Ciąpała, Prezes Zarządu Lancerto S.A.

Flagowy salon Lancerto

Lancerto powiększa sieć sprzedaży

W 2019 roku Lancerto otworzyło 10 proc. nowej powierzchni najmu oraz dokonało kilku znaczących powiększeń salonów. Nowy punkt w portfolio Lancerto wystrojem nawiązuje do podróżniczego hasła marki: „Życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu”. W lokalu dominują ciemne, eleganckie kolory oraz drewno i metal, wewnątrz znalazły się akcenty takie jak stare kufry, książki oraz elementy odwołujące się do rzemiosła krawieckiego, z którego marka jest znana. Dodatkowo salon w Westfield Arkadia został przystosowany do wdrożenia rozwiązań typu digital signage.

Podczas sobotniej inauguracji goście sklepu mogli spotkać się z ambasadorami marki, Jarosławem Kuźniarem i Bożydarem Iwanowem, a także wziąć udział w wernisażu mody męskiej z udziałem Michała Kędziory, eksperta i autora najpopularniejszego w Polsce bloga o tematyce klasycznej mody męskiej Mr.Vintage. Michał Kędziora jest też współtwórcą limitowanej kolekcji ubrań Lancerto&Mr.Vintage, dostępnej w Westfield Arkadia.

Lancerto to marka mody męskiej specjalizująca się w klasycznej odzieży formalnej i smart casual. Kolekcje marki powstają z myślą o mężczyznach ceniących wygodę i elegancję. Ekskluzywnie wyselekcjonowane tkaniny, perfekcyjny krój oraz staranność wykończenia to pewność nienagannego wizerunku w każdej sytuacji. Lancerto dysponuje sklepem online lancerto.com oraz ogólnopolską siecią 45 salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach Polski, w których profesjonalni i wykwalifikowani doradcy klienta dobiorą ubranie pod kątem okazji, potrzeb i cech fizycznych.