Pepco wśród najemców Centrum Handlowego Auchan Swadzim

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Swadzim dołączyła marka Pepco. W salonie o powierzchni ponad 460 mkw. klienci znajdą bogaty asortyment mody  oraz dodatki i produkty do domu. Salon został otwarty 27 września 2019 roku, a za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Swadzim odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim zapewnia klientom wygodne zakupy i różnorodną ofertę usług. Pod koniec września w centrum handlowym został otwarty salon Pepco, który wzbogacił jego ofertę w segmencie mody i wyposażenia wnętrz.

– Zależy nam, żeby oferta naszego centrum handlowego powiększała się o nowe marki, poszukiwane przez klientów. Taką marką jest Pepco i cieszymy się, że jej właściciel zdecydował się na ulokowanie swojego salonu w naszym obiekcie – mówi Karina Slawik-Koźlik, property manager w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

Salon Pepco otwarty w Centrum Handlowym Auchan Swadzim zajął lokal o powierzchni ponad 460 mkw. W ofercie sklepu można znaleźć odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w korzystnych cenach. Klienci mogą wybierać spośród bogatego asortymentu odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, a także modnych dodatków oraz zabawek. W ofercie sklepu znajdują się również tekstylia, zastawa stołowa, akcesoria do kuchni i łazienki oraz artykuły dekoracyjne i ułatwiające przechowywanie.

Centrum Handlowym Auchan Swadzim zarządza i za komercjalizację odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim powstało w 2020 roku

Centrum Handlowe Auchan Swadzim to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Diverse, CCC oraz biura podróży. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan i RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się Media Expert, Leroy Merlin, Decathlon, Norauto i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 3100 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz ładowarki samochodów elektrycznych. Centrum Handlowe Auchan Swadzim jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ul. Św. Antoniego 2, w Swadzimiu. Powstało w 2000 roku, a w 2012 zostało wyremontowane. Obiekt ma ok. 5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30-20:00.