Smyk otworzył się w Rawiczu

Nowy sklep Smyk, największej w Polsce sieci oferującej produkty dla dzieci, został otwarty w Parku Handlowym S1 w Rawiczu. Obecnie w kraju działa blisko 200 sklepów pod marką Smyk.

– Chcemy być blisko naszych klientów i docierać do nich bezpośrednio, zarówno  w wielkich miastach, jak i mniejszych miejscowościach, dlatego stale rozwijamy naszą sieć sklepów stacjonarnych oraz ofertę sklepu internetowego smyk.com. Nasz najnowszy sklep otworzyliśmy w Rawiczu. Wszystkich klientów z miasta i okolic serdecznie zapraszamy do nowego Smyk sklepu, w którym pod jednym dachem znajdzie się wszystko, co jest niezbędne dla dzieci – od malucha po nastolatka.  Na przywitanie klientów w Rawiczu przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty – mówi Magdalena Dąbska, przedstawiciel sieci Smyk.

Blisko 200 sklepów Smyk w Polsce

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie w Polsce działa blisko 200 sklepów Smyk oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają też na Ukrainie i w Rumunii.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”.

W sklepach Smyk można kupić produkty marek własnych sieci – Cool Club i Smiki. Cool Club jest marką, pod którą Smyk oferuje odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty innych, renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).