Smyk otwiera trzeci sklep w listopadzie

Do największej w Polsce sieci oferującej szeroką gamę produktów dla dzieci dołączył właśnie salon Smyk w drawskiej Galerii Hosso. To już trzeci salon Smyk otwarty w listopadzie br. Pozostałe punkty znajdują się w Centrum Handlowym Mila w Wągrowcu i Parku Handlowym S1 w Rawiczu.

– Stale pracujemy nad poszerzaniem sieci naszych sklepów stacjonarnych oraz asortymentu sklepu internetowego smyk.com tak, by jak najlepiej odpowiadać potrzebom naszych klientów. Teraz również mieszkańcy Drawska Pomorskiego i okolic mogą znaleźć w nowym Smyku wszystko to, czego potrzebują ich dzieci – mówi Magdalena Samoraj, Marketing & PR Manager sieci Smyk.

Nowy Smyk w Galerii Hosso w Drawsku Pomorskim należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w wieku 0-14 lat.

Blisko 200 sklepów Smyk w Polsce

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie w Polsce działa blisko 200 sklepów Smyk oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają też na Ukrainie i w Rumunii.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”.

W sklepach Smyk można kupić produkty marek własnych sieci – Cool Club i Smiki. Cool Club jest marką, pod którą Smyk oferuje odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty innych, renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).