Sizeer został nowym najemcą w Galerii Wołomin

W Galerii Wołomin został otwarty salon Sizeer, należący do Marketing Investment Group. Sklep o powierzchni ponad 140 mkw. zlokalizowany jest w sąsiedztwie sklepów z RTV Euro AGD i Rebel Electro. Sizeer to multibrandowa sieć oferująca odzież i obuwie streetwearowe.

– Kluczem do sukcesu w rozwoju centrum handlowego jest różnorodność oferty oraz dopasowywanie się do stale zmieniających się potrzeb klientów. Śledzimy trendy w branży retail i dbamy o urozmaicony asortyment, dlatego wprowadziliśmy do Galerii Wołomin markę, która zadowoli oczekiwania, zarówno młodych, jak i nieco starszych odwiedzających. Sizeer doskonale uzupełnia portfolio najemców oferujących odzież oraz obuwie  – mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Właścicielem salonu Sizeer jest Marketing Investment Group S.A., firma, która na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym działa od 30 lat. Spółka jest wyłącznym dystrybutorem marek Timberland, New Era, Lotto, Umbro oraz linii obuwniczej Lacoste, a także właścicielem marek własnych: Confront, i Feewear. Obecnie Spółka dostarcza konsumentom produkty znanych marek w ponad 300 sklepach pod takimi szyldami, jak: Sizeer, 50 style, Timberland i Symbiosis, zarówno w formie własnych placówek detalicznych, jak i przez rozbudowaną sieć dystrybucji franczyzowej.

Warto nadmienić, że na początku października oferta obiektu powiększyła się również o biuro podróży TUI.

Galeria Wołomin w portfolio obiektów NEPI Rockcastle

Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.