Większy salon Apart w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

Salon jubilerski Apart w Centrum Handlowym Auchan Mikołów zmienił lokalizację i dwukrotnie zwiększył powierzchnię. Od 7 listopada klienci galerii handlowej mogą kupować biżuterię i zegarki w nowym, większym sklepie firmowym o powierzchni blisko 140 mkw. Zarządcą i komercjalizatorem Centrum Handlowego Auchan Mikołów jest firma Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Mikołów jest doceniane przez klientów ze względu na zróżnicowaną ofertę handlową i dostęp do codziennych usług. Z myślą o komforcie zakupów najemcy centrum handlowego modernizują swoje wnętrza i witryny, a także decydują się na zmianę lokalizacji swoich salonów. Od 7 listopada salon jubilerski Apart mieści się w nowym przestronnym lokalu o powierzchni 140 mkw. Nowy sklep Apart ma blisko dwukrotnie większą powierzchnię niż ten, w który marka zajmowała do października 2019 roku.

– Fakt, że najemcy działający w Centrum Handlowym Auchan Mikołów decydują się na przeniesienie salonów do lokali o większej powierzchni, jest dla nas dowodem na to, że dostrzegają potencjał obiektu i szansę rozwoju swojej marki. Z kolei dla klientów oznacza to większą różnorodność oferty i wygodę zakupów – mówi Cezary Smektała, property manager w Centrum Handlowym Auchan Mikołów.

Salon marki Apart w Centrum Handlowym Auchan Mikołów oferuje szeroki wybór biżuterii oraz zegarki najlepszych światowych marek, które podkreślą styl i klasę każdego stroju. Klienci znajdą tam zarówno drobiazgi dla siebie, jak i prezenty dla najbliższych.

O Centrum Handlowym Auchan Mikołów

Centrum Handlowe Auchan Mikołów to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 60 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, Deichmann, czy Quiosque. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Mikołów jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 2,2 tys. miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych. Centrum Handlowe Auchan Mikołów jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne. Centrum mieści się przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Powstało w 2000 roku. Obiekt ma 27 250 mkw. powierzchni handlowej.

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni 38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.