W Arkadach Wrocławskich powstała komfortowa Strefa Rodzica

Arkady Wrocławskie konsekwentnie pozycjonują się jako centrum handlowe „otwarte na rodziny” i w myśl tego hasła wprowadzają kolejne udogodnienia. Jednym z nich jest nowo otwarty pokój dla rodzica z dzieckiem. Pomieszczenie ma ponad 50 mkw. powierzchni i posiada kilka wydzielonych stref, gwarantujących opiekunom i ich pociechom pełną intymność.

Należące do Develia S.A. wrocławskie centrum handlowe skutecznie przyciąga klientów z dziećmi. Przyczyniły się do tego zmiany architektoniczne, obejmujące m.in. wydzielenie szerokich miejsc parkingowych dla rodzin oraz odpowiednio dobierany tenant-mix. Ogromną popularnością cieszą się też regularnie organizowane w centrum handlowym wydarzenia edukacyjne dla rodzin. Widok matki z wózkiem czy ojca prowadzącego dziecko za rękę jest więc w Arkadach Wrocławskich na porządku dziennym.

– Cieszymy się, że rodziny tak chętnie wybierają nasze centrum handlowe. Jesteśmy przekonani, że równie chętnie będą korzystać ze Strefy Rodzica. Projektując to pomieszczenie, staraliśmy się uwzględnić różne potrzeby, zarówno dzieci, jak i rodziców. Nie chcieliśmy się ograniczać do standardowego przewijaka i fotelu do karmienia. Myślę, że nam się to udało – mówi Jagoda Najwer, Specjalista ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

Strefa Rodzica w Arkadach Wrocławskich

Strefa Rodzica w Arkadach Wrocławskich zlokalizowana jest  na poziomie +1 i ma aż 51 mkw. powierzchni. W głównym pomieszczeniu znajdują się wygodne pufy i fotele, stoliki do rysowania i wysokie krzesełka do karmienia. W głębi schowany jest osobny kącik dla dzieci z miękkimi poduszkami, a po drugiej stronie znajduje się aneks kuchenny z wygodnym blatem, mikrofalówką, zlewem do mycia i podgrzewaczem do butelek. Bez problemu znajdzie się też miejsce na postawienie wózka. Osobną przestrzeń stanowią zamykana łazienka i zamykany pokój dla matki karmiącej. W obydwu pomieszczeniach dostępne są wygodne przewijaki i umywalki.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach Centrum znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii.