Sale Zabaw Fikołki wchodzą do Krakowa

Fikołki podpisały umowę z właścicielem Bonarka City Center w Krakowie, gdzie w marcu 2020 roku ruszy kolejne centrum rozrywki i edukacji.

To druga zawarta w krótkim odstępie czasu umowa najmu przez sieć Sal Zabaw Fikołki. Pod koniec października podpisano umowę dotyczącą powierzchni w podwarszawskiej Galerii Wołomin. Obiekt w Bonarce zajmie 580 mkw. i wiosną przyjmie pierwszych gości. Po aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Płocku i Bielsku-Białej będzie to kolejne miasto, w którym swoją obecność zaznaczą Fikołki.

10. centrum centrum rozrywki pod szyldem Sale Zabaw Fikołki

– Wejście do Fikołków znajdzie się naprzeciwko kina, dzięki temu klienci szukający oferty rozrywkowej w Bonarce z łatwością odnajdą ją w jednym miejscu w galerii – mówi Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki. – To będzie nasze 10 centrum rozrywki dla dzieci, które uruchomimy. Jednocześnie będziemy świętować 5 urodziny naszej sieci, bo tyle czasu minie od otwarcia pierwszej sali zabaw pod logo Fikołków w stołecznym Wilanowie.

Podobnie jak pozostałe lokalizacje Fikołki w Bonarce także będą wyposażone w kilkupoziomową konstrukcję, czyli labirynt z przeszkodami oraz ścianką wspinaczkową, sale urodzinowe, kawiarnię dla rodziców, strefę malucha oraz sale tematyczne – kulinarną i eksperymentów.

– Kraków to kolejne miasto na południu Polski, po Bielsku Białej, do którego zdecydowaliśmy się wejść. Wierzymy zarówno w potencjał regionu jak i samej Bonarki będącej liderem na rynku krakowskimi. Rok 2020 będzie dla nas dynamiczny. Planujemy w nim otworzyć nie mniej niż 8 nowych lokalizacji. Nasz model działania jest inny niż pozostałych operatorów na rynku w segmencie. Stawiamy na ponadstandardową jakość obsługi, wyposażenia i oferty, docierając nie tylko do klientów odwiedzających centra handlowe, lecz w dużej mierze przyciągając nowych, którzy przychodzą do nas w ramach organizowanych eventów, imprez czy cyklicznych zajęć –  zapewnia Tomasz Tymiński, dyrektor ds. ekspansji Sal Zabaw Fikołki.

Obiekty działają na powierzchni 600-1,4 tys. mkw.

Sale Zabaw Fikołki to najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć centrów rozrywki i edukacji. Obecnie pod logo Fikołków działa 8 placówek w 5 miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Płocku i Pruszkowie. Obiekty działają na powierzchni 600-1,4 tys. mkw. i składają się z kilkupoziomowej konstrukcji zabawowej wyposażonej w tyrolkę, sieć Spidermana, zjeżdżalnię pontonową, tubową i odkrytą, duży basen z piłkami i labirynt pełen przeszkód. Na najmłodszych czeka kącik malucha i zestawy najnowszych zabawek. W salach urodzinowych Fikołki organizują imprezy tematyczne dla jubilatów i zajęcia ogólnorozwojowe. Dodatkowo w sali kulinarnej i eksperymentów odbywają się warsztaty hobbystyczne.