Smyk kończy listopad otwarciem sklepu w Bolesławcu

Mieszkańcy Bolesławca i okolic mogą już odwiedzać salon Smyk należący do największej w Polsce sieci oferującej produkty dla dzieci. Nowy sklep znajduje się w parku handlowym Stary Dworzec.

– Dla wielu rodziców sklep Smyk jest pierwszym wyborem, kiedy potrzebują zrobić kompleksowe zakupy dla swoich dzieci. Teraz taką możliwość mają również mieszkańcy Bolesławca i okolic. Serdecznie zapraszamy na zakupy – mówi Magdalena Samoraj, Marketing & PR Manager sieci Smyk.

Smyk w listopadzie otworzył aż pięć sklepów w obiektach handlowych: Stop Shop w Legnicy, Galerii Hosso w Drawsku Pomorskim, centrum handlowym Mila w Wągrowcu, parku handlowym S1 w Rawiczu i Stary Dworzec w Bolesławcu.

Smyk ma prawie 200 sklepów w Polsce

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych, oferujących produkty dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie w Polsce działa blisko 200 sklepów Smyk oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają też na Ukrainie i w Rumunii.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”.

W sklepach Smyk można kupić produkty marek własnych sieci – Cool Club i Smiki. Cool Club jest marką, pod którą Smyk oferuje odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty innych, renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro i wielu innych).