Mallson: Pepco nowym najemcą Parku Handlowego Rynek w Zawierciu

Nowoczesny Park Handlowy Rynek w Zawierciu pozyskał nowego najemcę – markę Pepco. Popularny dyskont znany ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe – zajmie powierzchnię ponad 600 mkw.

Rozpoczęły się już prace budowlane na terenie budowy i przygotowanie pod fundamenty. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami na ostatnie wolne lokale. Otwarcie obiektu planowane jest na II połowę 2020 roku. Za komercjalizację Parku Handlowego Rynek odpowiada firma Mallson Polska.

Nowoczesny park handlowy Rynek w Zawierciu powstaje blisko centrum miasta przy drodze krajowej nr 796 na trasie Katowice-Dąbrowa Górnicza. Inwestycja położona jest w najbardziej handlowym miejscu w mieście i wraz z niedawno otwartym marketem Lidl oraz sąsiednimi obiektami handlowymi takimi jak m.in. Biedronka, Netto, Bricomarche, Komfort i Jysk czy popularnym targowiskiem miejskim, stworzy największe skupisko przestrzeni zakupowej w regionie. W obiekcie znajdą się sklepy znanych marek sieciowych branży modowej, sportowej, obuwniczej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz i innych. Wygodne parkingi przed budynkiem zintegrowane z sąsiadującą ofertą handlową pozwolą mieszkańcom na komfortowe zakupy.

Mallson komercjalizuje Park Handlowy Rynek w Zawierciu

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.