Homla buduje sieć salonów stacjonarnych

homla-katowice

398 mkw. powierzchni, najnowsze trendy home decor i szeroki asortyment wyposażenia wnętrz w wyjątkowym designie i najlepszej cenie to elementy charakterystyczne dla marki Homla. Subtelne dodatki do salonu i sypialni, funkcjonalne wyposażenie kuchni i jadalni to wszystko będzie można znaleźć w drugim salonie Homla w Katowicach. Od 7 grudnia wszyscy miłośnicy aranżacji wnętrz mogą wybrać coś dla siebie w najnowszym salonie sieci.

7 grudnia marka Homla otworzyła drugi salon firmowy w Katowicach. Wnętrze sklepu w Silesia City Center zostało zaprojektowane w taki sposób, aby odwiedzający klienci mogli swobodnie wybierać spośród szerokiej grupy asortymentowej. W salonie znalazły się sekcje, w których można znaleźć dedykowane produkty do: salonu, sypialni, jadalni, kuchni, czy łazienki.

Sieć 28 salonów

Marka Homla ma obecnie 28 salonów firmowych na  terenie całej Polski i sklep internetowy. Marka ma już 5 salonów w Krakowie, 5 w Warszawie, po 2 we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie, Łodzi i Katowicach, a dodatkowo po jednym w Szczecinie, Tychach, Białymstoku, Kielcach i Koszalinie.

Sieć salonów Homla oferuje asortyment wyposażenia i dekoracji wnętrz w wyjątkowym designie i w najlepszej cenie. Produkty oferowane przez markę zostały stworzone po to, by życie klientów było prostsze, bardziej wygodne i piękne. Oferta Homla to kompleksowe wyposażenie salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz tysiące dekoracji i prezentów na każdą okazję.