50 Style kolejnym najemcą Galerii Wołomin

Do grona najemców Galerii Wołomin dołączyła sieć multibrandowa 50 Style. To pierwszy sklep tej sieci w Wołominie. W salonie o metrażu ponad 300 mkw. klienci znajdą odzież i obuwie z kategorii sport & lifestyle od światowych marek. 

Do portfolio sieci 50 Style dołącza nowo otwarty salon w Galerii Wołomin. Lokal ma 317 mkw. powierzchni i znajduje się w sąsiedztwie sklepów Smyk i KiK. Klienci centrum mogą zaopatrzyć się w artykuły sportowe również w sklepach sieci: 4F, Martes Sport, a także w najlepszy streetwear w niedawno otwartym salonie Sizeer.

Za rozwój 50 Style odpowiada Marketing Investment Group

50 Style to multibrandowy salon, w którym na naszych klientów czekają produkty światowych marek w okazyjnych cenach. Tym samym Galeria powiększa różnorodność produktów dla osób aktywnych czy lubiących sportowe, modne stylizacje. W asortymencie sklepu, odwiedzający znajdą wygodną, a zarazem stylową odzież –mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Właścicielem sklepu 50 Style jest Marketing Investment Group, firma, która na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym działa od 30 lat. Grupa jest wyłącznym dystrybutorem marek New EraLotto, Umbro oraz linii obuwniczej Lacoste, a także marek własnych jak Confront, Feewear. Obecnie firma dostarcza konsumentom produkty znanych marek w blisko 300 punktach handlowych, zarówno przez własne placówki detaliczne, jak i przez rozbudowaną sieć dystrybucji hurtowej i franczyzowej.

Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group

Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.