KG Group ma pozwolenie na budowę kolejnego centrum handlowego

KG Group rozpoczęło budowę centrum handlowego Atut Bielany przy ul. Księcia Józefa w Krakowie. Będzie to już siódmy obiekt handlowy krakowskiego dewelopera.

– Otrzymaliśmy pozwolenie na budowę i rozpoczęliśmy już prace na pełnych obrotach. Otwarcie centrum planujemy na I kwartał 2021 roku  – zapowiada Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group.

Obiekt o powierzchni 5,2 tys. mkw. GLA

Centrum Atut Bielany będzie jednokondygnacyjnym obiektem o powierzchni 5,2 tysięcy mkw. GLA. Znajdzie się w nim dziewięć sklepów, w tym m.in. Biedronka, Pepco, Kik i cukiernio-piekarnia Buczek.

– Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym klienci będą mogli zrobić szybkie i wygodne zakupy w sklepach z możliwie najbardziej atrakcyjną i różnorodną ofertą – podkreśla Krzysztof Gaczorek.

Centrum Atut powstanie przy ul. Księcia Józefa w Krakowie. Będzie pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w tej części miasta, skierowanym między innymi do mieszkańców takich rejonów, jak: Wola Justowska, Piekary, Bielany, Salwator, Przegorzały, Dębniki czy Liszki.

Atut Bielany będzie siódmym obiektem handlowym KG Group. Deweloper jest już właścicielem trzech centrów w Krakowie (Atut Ruczaj, Atut Złocień, Atut Grażyny) oraz Atutów w Węgrzcach, Bełchatowie i Pruszkowie.