Nowa restauracja w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

Centrum Handlowe Auchan Mikołów rozszerza ofertę gastronomiczną. 18 czerwca do grona najemców obiektu dołączyła restauracja Ha-Long oferująca dania kuchni azjatyckiej. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Mikołów odpowiada Ceetrus Polska.

Ceetrus Polska jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się na stoisku 3.8

Centrum Handlowe Auchan Mikołów od dwudziestu lat jest chętnie wybieranym przez mieszkańców Śląska miejscem zakupów. Klienci mają w nim do dyspozycji ofertę 60 sklepów i punktów usługowych, jak również kawiarni i restauracji. 18 czerwca w centrum handlowym otwarta została restauracja Ha-Long z kuchnią azjatycką, która wzbogaci ofertę gastronomiczną obiektu.

W menu restauracji Ha-Long klienci znajdą bogaty wybór dań mięsnych i wegetariańskich, w tym przekąski, zupy oraz zestawy, a także potrawy sprzedawane na wagę. W przestronnym lokalu o powierzchni 108 mkw. można zjeść przy stoliku lub zamówić na wynos. Restauracja Ha-Long działa w godzinach pracy galerii handlowej.

– Zależy nam na tym, żeby klienci znaleźli u nas nie tylko ofertę handlową i usługową, ale także mogli w trakcie zakupów zjeść smaczny posiłek i odpocząć. Dlatego cieszę się, że w grono lokali w naszej strefie restauracyjnej powiększyło się o nowego najemcę – mówi Cezary Smektała, property manager w Centrum Handlowym Auchan Mikołów.

Restauracja Ha-Long w Centrum Handlowym Auchan Mikołów jest drugą lokalizacją sieci w portfolio obiektów zarządzanych przez Ceetrus Polska. Posiłek w restauracji Ha-Long mogą zjeść również klienci Centrum Handlowego Auchan Żory.

O Centrum Handlowym Auchan Mikołów

Centrum Handlowe Auchan Mikołów to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 60 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, Deichmann, czy Quiosque. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan. Centrum Handlowe Auchan Mikołów jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 2,2 tys. miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych. Centrum Handlowe Auchan Mikołów jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Powstało w 2000 roku. Obiekt ma 27 250 mkw. powierzchni handlowej.

O Ceetrus Polska

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja.