Park handlowy Galeria-Modlińska rusza z budową

Inwestor – Galeria M sp. z o.o. rozpoczyna budowę nowoczesnego parku handlowego Galeria-Modlińska przy ul. Starowiślnej w Warszawie (róg ul. Modlińskiej i Kowalczyka), w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowanych osiedli mieszkaniowych, w tym m.in. przy Porcie Żerań.

– Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym klienci będą mogli zrobić szybkie i wygodne zakupy w sklepach z możliwie najbardziej atrakcyjną i różnorodną ofertą. Inwestor podpisał już pierwsze umowy: z marketem spożywczym ALDI oraz z siecią PEPCO, z kolejnymi najemcami sieciowymi prowadzone są rozmowy. Zapraszamy do współpracy również lokalnych partnerów różnych branż z zakresu handlu i usług. Otwarcie centrum planujemy na II kwartał 2021 roku  – zapowiada Robert Krupski, pełnomocnik ds. komercjalizacji, spółki Galeria M z Warszawy.

Park handlowy Galeria-Modlińska zajmie powierzchnię 6 tysięcy mkw. GLA. Znajdzie się w nim kilkanaście sklepów i punktów usługowych. Poza dobrą ofertą sklepów i gastronomii, głównym atutem obiektu typy convienient będzie dostęp bezpośrednio z parkingu centrum – zakupy bez kolejek i tłoku – szybko i wygodnie. Dla klientów przewidziano  ponad 200 miejsc parkingowych zlokalizowanych bezpośrednio przy budynku.

Intencją inwestora jest stworzenie w doskonale skomunikowanej lokalizacji, nowoczesnego obiektu o charakterze handlowo – usługowym, będącego głównym miejscem zakupowym dla mieszkańców osiedli skupionych pomiędzy ul. Modlińską a kanałem Żerańskim, w dynamicznie rozwijającym się rejonie Białołęki – w którym znajduje się ponad 5 000 mieszkań. Powstający park handlowy będzie również  docelowym miejscem codziennych zakupów dla mieszkańców okolicznych miast i miejscowości – Jabłonna, Legionowo, Zegrze, Nieporęt codziennie przemierzających ulicą Modlińską.

Galeria-Modlińska (poprzednia nazwa obiektu Centrum Modlińska) będzie kolejnym obiektem realizowanym przez udziałowców spółki Galeria M, przy współpracy z Grupą Saller. Dotychczasowe realizacje to m.in. w Braniewie, Jarocinie, Gryficach, Zduńskiej Woli, Radomsku, Grajewie, Malborku i Radzyniu Podlaskim. W tym roku planowane jest otwarcie kolejnego parku handlowego w Radzyniu Podlaskim.