Sieć spaghetterii Makarun otworzyła nowy lokal we Wrocławiu

Strefa gastronomiczna Arkad Wrocławskich wzbogaciła się o nowego najemcę. 9 lipca w należącym do Develia S.A. centrum handlowym lokal otworzyła sieć spaghetterii Makarun.

Makarun to największa i najszybciej rozwijająca się sieć spaghetterii w Polsce, posiadająca na swoim koncie już ponad 30 restauracji w 18 miastach. Zlokalizowane są one zarówno przy popularnych ulicach, jak i w biurowcach oraz centrach handlowych.

Restauracja Makarun w Arkadach Wrocławskich ma  49 mkw. Lokal zaprojektowany został zgodnie z najnowszą koncepcją wizualną marki. Przyciąga uwagę soczystym pomarańczowym kolorem i otwartą kuchnią. Klienci mogą więc obserwować proces przygotowywania włoskich past.

Food court Arkad Wrocławskich

Oprócz Makaruna, w strefie food court Arkad Wrocławskich, swoje lokale posiadają: Baroli, BoBoQ Fresh, Express Oriental, Fashion Cafe, KFC, Kuchnia Marche, Pasibus, Pizza Hut Express, Sevi Kebab. Ofertę gastronomiczną centrum handlowego uzupełniają: Costa Coffee, Cukiernia Karpicko, Cukiernia Sowa, Grycan, Lulu Cafe oraz restauracja Mihiderka. Łącznie kategoria foodowa Arkad Wrocławskich obejmuje aż 16 lokali.

– Nieprzerwanie rozwijamy strefę food court, starając się zaproponować naszym klientom różnorodność i bogactwo smaków. Makarun oferuje, przygotowane z najwyższej jakości składników, makarony z sosami i szeregiem dodatków, po które chętnie sięgają zarówno dzieci, jak i dorośli. Doskonale wpisuje się więc w prorodzinną strategię rozwoju Arkad Wrocławskich  – mówi Monika Woźniak, Manager ds. Komercjalizacji w Develia S.A.