Bricomarché unowocześnia swoje sklepy

Większa powierzchnia sklepu oraz oferta asortymentowa szersza o 10 tysięcy pozycji – to tylko część zmian, które wprowadzono do Bricomarché w Nowej Soli po relokacji supermarketu. Po kilkunastu latach sklep zmienił swoją lokalizację i od 15 lipca działa przy ulicy Północnej 1.

Sklepy sieci Bricomarché oferują produkty z czterech działów: majsterkowanie, budowa, ogród, dekoracje. Po relokacji nowosolski sklep wzbogacił zwłaszcza ofertę z artykułami do ogrodu. Ponadto w sklepie jest oddzielna stolarnia z piłą i potrzebnymi materiałami, gdzie klienci mogą zamówić cięcie drewna i płyt. Kolejne dodatkowe usługi to możliwość transportu zakupionych produktów. Klienci mogą także dokonać zakupów online.

Nowe usługi, większa powierzchnia

– Uruchomienie sklepu w nowej lokalizacji umożliwiło nam lepsze odpowiadanie na potrzeby klientów. Dzięki zmianie zyskaliśmy więcej przestrzeni, a w efekcie zakupy naszych klientów stały się wygodniejsze – mówi Katarzyna Langner-Kaczmarek, która prowadzi sklep Bricomarché w Nowej Soli wraz z mężem Waldemarem Kaczmarkiem, oraz dodaje – Relokacja supermarketu umożliwia nam rozwinięcie oferty sklepu. Jedną z nowości jest oferowanie klientom specjalnej strefy, w której klient może zatrzymać samochód, aby załadować do niego zakupione wcześniej towary gabarytowe.

Znacznej zmianie uległa również powierzchnia sklepu – poprzednio wynosiła ona 1 300 mkw., a obecnie to ponad 2 000 mkw. Przy supermarkecie stanęły dwie wiaty: ogrodnicza oraz budowlana o łącznej powierzchni ponad 1200 mkw., a także ogród zewnętrzny o powierzchni liczącej 2 000 mkw. Przymarketowy parking pomieści 174 auta – znajdują się na nim także miejsca przeznaczone dla busów.  

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2019 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 7,74 mld złotych. W ciągu ponad 20 lat obecności w Polsce Centrala Grupy Muszkieterów zainwestowała w nieruchomości około 2 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.