Biedronka rozwija sieć sklepów na Warmii i Mazurach

Nowoczesne, wygodne i ekologiczne – to cechy sklepów Biedronka otwartych 30 lipca. Codziennie świeżo wypiekane pieczywo, wydzielone strefy m.in. z warzywami a także duża ekspozycja produktów typu non-food celnie charakteryzują placówki sieci w Biskupcu i w Rybnie. 

– Placówki w Biskupcu i w Rybnie zostały zaprojektowane tak, by zakupy były niezwykle wygodne. Tego właśnie oczekują konsumenci od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej, a my zawsze stajemy po stronie naszych klientów – mówi Magdalena Umińska-Kowalkowska, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Biedronka w formacie 2.0

Sklep w Biskupcu został wyremontowany i spełnia wymagania formatu 2.0. dzięki czemu klienci wygodniej znajdą swoje ulubione produkty. Na sali sprzedaży zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi.  Sklep jest przyjazny środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujących gaz CO2. Obok powstał parking z 50 miejscami postojowymi dla aut (w tym dwa przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych). Powierzchnia sali sprzedaży sięga prawie 600 mkw.. Obsługa klientów odbywać będzie się przy 4 tradycyjnych kasach. Codziennie oferowane będzie świeże pieczywo wypiekane na bieżąco oraz dowożone z lokalnych piekarni. Ceny produktów będzie można sprawdzić wygodnie dzięki 2 czytnikom zamontowanych na sali sprzedaży.

Nowy sklep w Rybnie, podobnie jak placówka w Biskupcu, jest oświetlany energooszczędnymi LED-ami a gaz CO2 wspomaga działanie regałów chłodniczych. Powierzchnia sali sprzedaży jest większa niż w Biskupcu i wynosi ponad 750 mkw.. Parking za to jest tych samych rozmiarów, przez co wygodnie zaparkuje tu jednocześnie 50 klientów (również dwa miejsca dedykowane są osobom z dysfunkcjami ruchowymi). W nowej placówce zamontowano 5 tradycyjnych kas. Podobnie jak w Biskupcu na sali sprzedaży klienci znajdą 2 wygodne czytniki do sprawdzania cen produktów.

Sklep przy ul. Jesionowej 2 w Biskupcu jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 5 – 23:30, a w niedziele handlowe w godz. 7 – 21. Sklep przy ul. Lubawskiej 6b w Rybnie funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godz. 6 – 22, a w niedziele handlowe w godzinach 7 – 21. 

3010 sklepów w całej Polsce

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej (na koniec I kwartału 2020 r.)  3010 sklepów zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2019 r. Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 93 proc. produktów w ofercie sieci. Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając około 70 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wartość inwestycji Grupy Jeronimo Martins w Polsce od 1995 r. to ponad 14 mld zł.