Plac Unii wspiera swoich klientów i najemców

W tegoroczne lato Plac Unii City Shopping w Warszawie zdecydowało się udowodnić, że wizyta w centrum handlowym w okresie sezonowych wyprzedaży może być jeszcze przyjemniejsza. W ramach akcji „Parę kroków od paragonu do bonu”, klienci będą mieli szansę zdobyć bony na kolejne zakupy. Łącznie Plac Unii wyda ich ponad 1000 sztuk!

Wszyscy goście, którzy zrobią zakupy w sklepach, restauracjach oraz punktach usługowych w dniach 3-14 sierpnia br. w Placu Unii, otrzymają w prezencie bony będące równowartością wynoszącą aż 40 i 30 procent sumy ich wcześniejszych paragonów.

Zasady akcji są niezwykle proste. Wystarczy zrobić zakupy na łączną kwotę 250 złotych (maksymalnie na trzech paragonach), by otrzymać bon o równowartości 100 złotych lub na kwotę 150 złotych (maksymalnie na dwóch paragonach), by otrzymać bon o nominale 50 złotych. Następnie należy udać się z paragonami do Punktu Obsługi Akcji na poziomie -1 i wymienić je na bony. Potem można już cieszyć się kolejnymi zakupami na koszt Placu Unii.

Najbardziej ekscytująca zabawa czeka jednak klientów, którym uda się zebrać najwięcej paragonów. Każda osoba biorąca udział w akcji może bowiem zrealizować w danym sklepie jednocześnie aż 5 zebranych bonów, zyskując łącznie nawet 500 złotych.

Plac Unii w portfolio obiektów Invesco Real Estate

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także klub fitness Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie, restauracje i wiele punktów gastronomicznych oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń, dostępnych bezpłatnie dla klientów. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów. Agentem wyłącznym reprezentującym kompleks Plac Unii w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku jest firma CBRE.