Salon Pepco otwarty w Centrum Handlowym Auchan Bielany

W centrach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska został otwarty dziewiąty salon marki Pepco. Salon w Centrum Handlowym Auchan Bielany o powierzchni 525 mkw. zajął przestrzeń powstałą w wyniku połączenia pięciu mniejszych lokali. Firma Ceetrus Polska jest wystawcą jesiennej edycji SCF 2020 CEE

Sklep Pepco należy do europejskiej sieci dyskontów firmy, która powstała w Polsce ponad dwadzieścia lat temu. W salonie otwartym w Centrum Handlowym Auchan Bielany 6 sierpnia klienci mogą wybierać spośród bogatego asortymentu odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, a także modnych dodatków oraz zabawek. W ofercie sklepu znajdują się również tekstylia, zastawa stołowa, akcesoria do kuchni i łazienki oraz artykuły dekoracyjne czy ułatwiające przechowywanie. 

Szersza oferta Centrum Handlowego Auchan Bielany

Nowy salon Pepco powiększy ofertę handlową Centrum Handlowego Auchan Bielany, w którym znajduje się ponad 70 sklepów z modą, obuwiem i dodatkami, księgarnie, liczne punkty usługowe, a także hipermarket Auchan, sklep Media Markt, Toys’R’Us, Leroy Merlin, Decathlon oraz salon Agata.

– Cieszy nas, że Pepco dołączył do najemców naszej galerii handlowej. Nowy salon tej popularnej marki wzbogaci naszą ofertę handlową w wielu kategoriach–od odzieży, przez produkty dla dzieci do artykułów wyposażenia wnętrz. Na ponad połowie tysiąca metrów kwadratowych przestrzeni każdy znajdzie coś interesującego dla siebie lub upominek dla bliskich – mówi Karina Slawik-Koźlik, property manager w Centrum Handlowym Auchan Bielany.

Marka Pepco jest obecna dziewięciu Centrach Handlowych Auchan – w Gdańsku, Białymstoku, Płocku, Poczesnej, Bydgoszczy, Rumi, Kołbaskowie, Gliwicach oraz w Bielanach Wrocławskich. Za komercjalizację tych obiektów odpowiada Ceetrus Polska.

Na 61 tys. mkw. GLA działa około 70 sklepów i punktów usługowych

Centrum Handlowe Auchan Bielany znakiem jakości Oshopping jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku. Ofertę galerii tworzy około 70 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Carry, New Yorker, Orsay, Promod, Bytom, CCC, ponadto w galerii działają też perfumerie, różnorodne punkty usługowe oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Markt, Empik, Toys’R’Us, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, salon meblowy Agata i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Bielany jest również wygodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 3000 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi oraz ładowarka samochodów elektrycznych, wiaty rowerowe i stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

Centrum Handlowe o powierzchni handlowej 61 600 mkw. mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Powstało w 2003 roku, a w 2018 roku zostało odnowione.

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja.