Barbara Has, Orsay: jak co roku będziemy na SCF

Największą wartością jest dla nas to, że w ciągu dwóch dni możemy spotkać się z tak dużą grupą wynajmujących. W tym roku mamy bardzo wiele „postcovidowych” tematów, które wymagają często właśnie takiej, bezpośredniej rozmowy – mówi Barbara Has, Senior Expansion Manager w Orsey.   

Orsay jest jedną z sieci handlowych, która jest obecna na SCF od pierwszych edycji targów. Podobnie będzie w tym roku. 

– Od lat bierzemy udział w SCF, bo jest to najważniejsze spotkanie rynku centrów handlowych. Moim zdaniem w tym roku znaczenie Forum będzie jeszcze większe, ze względu na ogrom wyzwań, przed którymi rynek stanął w czasie pandemii – dodaje Barbara Has. 

W tegorocznej edycji SCF weźmie udział również Joanna Archuticz – Expansion Manager w zespole ekspansji Orsay.   Na polskim rynku Orsay ma obecnie 160 salonów. Globalnie jest ich ponad 700 w 32 krajach.   

Jesienna edycja SCF 2020 CEE

Jesienna edycja SCF 2020 odbędzie się w dniach 15-16 września 2020, w hali EXPO XXI w Warszawie. Będzie to pierwsze w tym roku spotkanie uczestników rynku centrów handlowych w Polsce. Lista wystawców i partnerów obejmuje ponad 40 firm. Dotychczas zarejestrowało się również ponad 200 przedstawicieli najemców centrów handlowych. Strona do rejestracji na SCF znajduje się TUTAJ.