SOLIX HealthTech zapewni bezpieczeństwo uczestnikom SCF 2020

Partner SCF 2020 CEE

Bezdotykowa dezynfekcja rąk i pomiar temperatury – to rozwiązania od Partnera SCF 2020, firmy SOLIX, które zapewnią bezpieczeństwo wystawcom i odwiedzającym.

Już 15-16.09.2020 branża retail spotyka się w hali EXPO XXI w Warszawie na Shopping Center Forum. Tegoroczna edycja targów jest wyposażona w najnowsze technologie zapewniające bezpieczeństwo i profilaktykę zdrowia SOLIX HealthTech. Uczestnicy targów będą mogli sprawdzić je w działaniu na  multimedialnych stacjach pomiaru temperatury ciała i dezynfekcji rąk.

Dezynfekcja dłoni i pomiar temperatury w EXPO XXI

Goście targowi odkażą dłonie z pomocą bezdotykowych dozowników SOLIX Easy Clean zlokalizowanych na terenie EXPO XXI. Część urządzeń zostanie wyposażona w monitor termowizyjny, który zmierzy temperaturę i wyświetli ją na ekranie – podczas gdy uczestnik targów będzie dezynfekował ręce. Co ważne, monitor wykryje również brak założonej maseczki. Goście SCF o prawidłowej temperaturze ciała, zdezynfekowanych dłoniach i w maseczkach lub przyłbicach będą mogli bezpiecznie poruszać się  po terenie targów.

Rozwiązania SOLIX HealthTech dla profilaktyki zdrowia

Firma SOLIX, działająca od wielu lat na rynku Digital Signage, w pierwszej połowie 2020 roku rozszerzyła swoją ofertę o produkty dla profilaktyki zdrowia SOLIX HealthTech:

– bezdotykowe dozowniki SOLIX Easy Clean,

– kamery termowizyjne Hikvision,

– monitory termowizyjne i termoelektryczne SOLIX Control,

– system liczenia osób SOLIX Track.

Urządzenia SOLIX HealthTech są ogromnym wsparciem w przestrzeni publicznej. SOLIX Easy Clean to dozowniki zaprojektowane przez SOLIX i produkowane w Polsce w technologii bezdotykowej. Ograniczają transmisję wirusów i zarazków na terenie obiektów zamkniętych, jak targi, galerie, zakłady pracy. Kamery termowizyjne Hikvision wychwytują podwyższoną temperaturę ciała, pozwalając na szybką diagnozę i izolację zarażonych osób. Szczególnie sprawdzają się na dużych przestrzeniach – jak hale produkcyjne. Monitory termowizyjne i termoelektryczne SOLIX Control również zapewniają szybką analizę temperatury – przy kasach, wejściach do obiektów. Z kolei system liczenia osób SOLIX Track dopilnuje właściwej ilości osób na terenie budynku.

By sprawdzić działanie urządzeń SOLIX HealthTech, zapraszamy do odwiedzenia targów SCF!