Sieć Sphinx debiutuje w kolejnym mieście

Sieć restauracji Sphinx, należąca do Sfinks Polska, powiększyła się o lokal w Ostrołęce. Restauracja działa przy ul. Goworowskiej 37 i jest pierwszym lokalem pod szyldem Sphinx uruchomionym w tym mieście. Ostrołęcki Sphinx jest prowadzony przez franczyzobiorcę.

Nowo otwarta restauracja ma powierzchnię około 200 mkw., a dodatkowo dysponuje sezonowym ogródkiem. Łącznie może zmieścić ponad 100 gości. Wnętrze jest urządzone w charakterystycznym wystroju sieci Sphinx – z kolorowymi lampami z tykw, orientalnymi dekoracjami, roślinnymi ozdobami optycznie oddzielającymi stoliki i zapewniającymi komfortową przestrzeń do spotkań. Elementem wyróżniającym lokal w Ostrołęce na tle innych restauracji Sphinx jest dekoracyjna ściana z zieleni. Nowo otwarta restauracja, jest dostosowana m.in. do potrzeb gości odwiedzających lokal z dziećmi – są krzesełka do karmienia, dzieci mogą wybrać dania z karty Kids Menu, a potrawy są podawane na dziecięcej zastawie. Jest też miejsce do przewijania niemowląt.

– To trzecia restauracja Sphinx uruchomiona w tym roku, z czego druga po odmrożeniu branży gastronomicznej. Powstała wśród osiedli mieszkaniowych, w dobrze dostępnym komunikacyjnie miejscu, naprzeciwko galerii handlowej. Mamy nadzieję, że szybko zdobędzie grono stałych klientów, zwłaszcza że we wszystkich restauracjach Sphinx w Polsce, a tym samym i w Ostrołęce, niedawno zostało wprowadzone nowe menu główne – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Sphinx.