Agnieszka Baczyńska, Neinver: będziemy na SCF silną ekipą

Shopping Center Forum to od lat bardzo dobre miejsce do rozmów biznesowych, wymiany doświadczeń naszej branży i poznania najnowszych trendów rynkowych, dlatego Neinver reprezentować będzie silna ekipa – komentuje Agnieszka Baczyńska, szefowa leasingu Neinver. 

– Podczas Shopping Center Forum spotkamy się z naszymi partnerami biznesowymi oraz  przyszłymi, potencjalnymi najemcami, by opowiedzieć im, jak mogą najefektywniej wykorzystać ten czas i wzmocnić dynamikę sprzedaży swojej marki. Chcemy dyskutować o bieżącej sytuacji, a także możliwościach, jakie dają outlety. Prezentując portfolio centrów Factory – największej sieci tego formatu w Polsce – opowiemy o kluczowych wskaźnikach, osiąganych przez nasze obiekty oraz bezpiecznych zakupach, w których uczestniczą nasi klienci – wyjaśnia Agnieszka Baczyńska.

Outlety Neinver  udowodniły swoją pozycję

– Outlety to miejsca chętnie odwiedzane przez klientów, czego najlepszym dowodem jest stabilnie rosnąca liczba klientów i wartości sprzedaży, mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią. To możliwość rozwoju biznesu dla wielu firm, które chciałyby wzmocnić konwencjonalną sieć sklepów i sprzedać towar, który nie znalazł swoich nabywców w pierwszym rozdaniu – dodaje Agnieszka Baczyńska.

Neinver jest wiodącym operatorem centrum outlet w Europie oraz liderem rynku w Polsce i Hiszpanii. Firma zarządza 18 centrami outlet oraz 5 parkami handlowymi, współpracując z 800 markami w sześciu krajach europejskich: Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii i Holandii.Neinver posiada dwie marki własne: The Style Outlets oraz FACTORY.

W Polsce Neinver zarządza największą siecią outletów w kraju. Centra FACTORY są obecne w Warszawie (Annopol i Ursus), Krakowie, Gliwicach i Poznaniu, a także parkiem handlowym Futura w Krakowie.