Nowa usługa zastąpi dotychczasowy program lojalnościowy Mój Empik

Nowa, bezpłatna usługa  Empik Premium Free zastąpiła dotychczasowy program Mój Empik. Klienci zyskują na stałe darmową dostawę zamówień internetowych, promocje i oferty specjalne, a także dostęp do ponad 200 audiobooków i ebooków oraz podcastów w Empik Go.

 Na początku pandemii Empik spontanicznie udostępnił wszystkim bezpłatnie flagową usługę Empik Premium.

– Chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich odbiorców w tym trudnym czasie. Polacy docenili możliwość korzystania z darmowej dostawy, zniżek na zakupy czy dostępu do książek cyfrowych – komentuje Karol Ignatowicz, dyrektor ds. Transformacji Grupy Empik.

Obok Empik Premium powstaje bezpłatny program Empik Premium Free, który oferuje między innymi darmową dostawę do Paczkomatówi innych punktów odbioru na stałe. -Znika więc podstawowa bariera w dokonywaniu zakupów przez internet – dodaje Karol Ignatowicz.

Empik stawia na rozwiązania mobilne

Empik Premium Free zastępuje Mój Empik. Jego dotychczasowi klienci zostali automatycznie przeniesieni do nowego programu. Tym samym zyskali jeszcze więcej korzyści, które pozwolą na komfortowe zakupy i wypełnią czas kulturalną rozrywką. Program jest również otwarty dla wszystkich nowych użytkowników.

Sercem Empik Premium Free jest aplikacja mobilna. Rejestracja do programu odbywa się w niej szybko i wygodnie. W aplikacji klient znajdzie dostęp do historii zakupów oraz do ofert promocyjnych z różnych kategorii – obok Książek, Muzyki i Filmu, także np.: Dom i Ogród, Zabawki, Sport czy Zdrowie i Uroda. Użytkownicy mają także możliwość zwrotu towaru bez fizycznego paragonu w ciągu 30 dni. Dokonując zakupów w sklepach stacjonarnych, wystarczy pokazać sprzedawcy widoczny w aplikacji kod klienta, aby korzystać z dodatkowych rabatów i promocji.