Mallson na SCF: pełny zestaw marek LPP w Galerii Wiślanka

Wystawca SCF 2020 CEE

Modowy lider w Europie Środkowej – Grupa LPP – otworzy w Galerii Wiślanka salony wszystkich swoich pięciu marek: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Sklepy te zajmą łącznie ponad 4,5 tys. mkw. powierzchni. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma Mallson Polska wystawca jesiennej edycji SCF 2020 CEE na stoisku 2.1.

Do portfolio Galerii Wiślanka sukcesywnie dołączają kolejne popularne marki odzieżowe, z których większość nie była do tej pory dostępna dla żorzan. Otwarcie jedynej i jednocześnie największej galerii sprawi, że już niebawem mieszkańcy miasta będą mogli bez trudu zrobić zakupy w sklepach swoich ulubionych i oczekiwanych przez nich brandów.

Mocny tenant-mix Galerii Wiślanka

– Marki LPP będą stanowić największą grupę modową w Galerii Wiślanka. Jedyne w regionie tak duże salony pięciu czołowych marek usytuowane pod jednym dachem zostaną otwarte w najnowszych konceptach i wyposażone według najnowszych standardów oraz technologii. Decyzja o wejściu do naszego obiektu i podpisaniu kompletu marek dowodzi dużego potencjału i atrakcyjności Galerii Wiślanka. Obiekt będzie więc wyjątkowy nie tylko ze względu na lokalizację czy catchment, ale też obecność tak czołowego lidera branży odzieżowej, jakim jest grupa LPP – mówi Teresa Jonas, prezes zarządu Wiślanka S.A.

Pierwsze w mieście centrum handlowe zaoferuje klientom blisko 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), na której oprócz wymienionych wyżej marek z grupy LPP swoje salony otworzą m.in.: 4F, Orsay, Diverse, Greenpoint, Esotiq, Triumph, CCC, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, home&you, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco. W najnowszym koncepcie handlowym otworzy się także popularny dyskont spożywczy Lidl, a spragnionych kinowych premier powita pierwsze w mieście, wielosalowe kino Helios. Ofertę gastronomiczną wzbogacą ponadto lokale m.in.: Burgerownia, American Ice Dream, Sopelek czy Lodomania. Z kolei rodzice chcący zapewnić rozrywkę swoim dzieciom będą mogli skorzystać z wygodnego placu zabaw Sayland zlokalizowanego na piętrze Galerii.

Galeria Wiślanka to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Żorach. Obiekt powstaje tuż obok skrzyżowania drogi krajowej DK81 (zwanej potocznie „Wiślanką”) i drogi wojewódzkiej DW 935, która tworzy obwodnicę Żor i prowadzi do autostrady A1. Dla zmotoryzowanych obiekt zaoferuje wygodny parking na 600 samochodów. W zasięgu Galerii Wiślanka z dojazdem do 30 minut mieszka ponad 750 tysięcy osób (źródło: GFK).

Za budowę Galerii odpowiada uznana na rynku firma Strabag, Otwarcie planowane jest w IV kwartale 2020r.

Mallson Polska zaprezentuje portfolio obiektów na SCF 2020 CEE

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.