SCF 2020: ruszyła lawina umawiania spotkań na Forum

Od końca ubiegłego tygodnia działa już system umawiania spotkań podczas SCF 2020. Tylko w ciągu pierwszych 3 godzin działania systemu uczestnicy Forum umówili się na ponad 200 spotkań.

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy mogą planować spotkania w ramach Meeting Point oraz na stoiskach wystawców. Zdecydowana większość zaproszeń na spotkania kierowana była do retailerów. 

Ponad 300 przedstawicieli najemców

Do końca ubiegłego tygodnia na Forum zarejestrowało się ponad 300 przedstawicieli sieci handlowych i innych najemców centrów handlowych. Oznacza to, że na Forum obecna będzie zdecydowana większość marek handlowych, które mają kluczowe znaczenie dla rynku centrów handlowych w Polsce.  

– Jest to naturalne w sytuacji, gdy wciąż jesteśmy w gigantycznym, bo obejmującym praktycznie wszystkie umowy, procesie renegocjacji warunków najmu. Mam nadzieję że nasze Forum da impuls do przyspieszenia tych negocjacji i w konsekwencji przyczyni się do stabilizacji sytuacji na całym rynku – mówi Radosław Rybiński, dyrektor SCF 2020.

O znaczeniu, jakie najemcy przywiązują do udziału w SCF świadczy fakt, że zespoły które wysyłają na Forum są zazwyczaj wieloosobowe. W przypadku kluczowych – z punkty widzenia skali działania i znaczenia dla rynku –  graczy, będą to zespoły nawet kilkunastoosobowe. 

Z myślą o nich rozszerzona została w tym roku strefa Meeting Point, w której w jednym czasie będzie mogło pracować prawie 200 osób. 

Bezpieczeństwo na SCF

W trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników stoliki do spotkań ustawione zostaną z zachowaniem 3-metrowego dystansu.  Uczestników Forum obowiązywać będą specjalne zasady sanitarne. Więcej informacji na ten temat dostępne jest TUTAJ

SCF 2020 odbędzie się, tak jak w latach ubiegłych, w centrum konferencyjno-wystawowym EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego. Wieczorem, pierwszego dnia Forum odbędzie się After/Garden Party w restauracji Izumi Sushi przy ul. Biały Kamień.