Sphinx rozwija sieć franczyzową

Sieć restauracji Sphinx – należąca do operatora gastronomicznego, Sfinks Polska – powiększyła się o kolejny lokal, tym razem w Kielcach. Restauracja mieści się w centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza 48/50.  

Położona przy popularnym kieleckim deptaku restauracja ma powierzchnię ok. 300 mkw. Na gości czeka blisko 50 stolików w sali oraz w sezonowym ogródku. Wnętrze jest inspirowane stylem orientalnym.  

Franczyzowy model współpracy

– Współpraca z siecią Sphinx w modelu franczyzowym, to możliwość rozwoju własnego biznesu w oparciu o sprawdzoną markę i plan działań. Bardzo nas cieszy, że z jednym z naszych sprawdzonych partnerów powiększamy mapę naszego zasięgu. Mimo nowych warunków, jakie musi spełnić gastronomia i niełatwej rzeczywistości gospodarczej sukcesywnie uruchamiamy kolejne lokale. Łącznie w tym roku pod szyldem Sphinx otworzyliśmy cztery restauracje, z czego trzy od czerwca. Wierzymy, że nowa kielecka restauracja jakością i sprawdzonym menu szybko zapracuje na popularność wśród mieszkańców tego miasta – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

 W nowo uruchomionej restauracji, podobnie jak w całej sieci Sphinx, przestrzegane są wytyczne GIS oraz własne procedury higieny, czyli tzw. Antywirusowa Dziesiątka Sfinksa. Goście mogą m.in. zamawiać dania z cyfrowego menu.