[WIDEO] Agnieszka Winkler, Colliers: nowe oblicze sektora handlowego

Colliers International opublikował drugi odcinek filmów Future Talks by Colliers w nowej odsłonie online. Tym razem eksperci poruszają temat kondycji sektora handlowego oraz zmian, jakie na rynku centrów handlowych wywołała pandemia COVID-19.

Seria Future Talks by Colliers w nowej odsłonie zajmuje się kluczowymi kwestiami dla rynku nieruchomości w kontekście pandemii koronawirusa. Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość wymusiła szybkie reagowanie na bieżącą sytuacje, stąd inicjatywa do publikowania krótkich, eksperckich wypowiedzi.

Future Talks

Kolejny odcinek Future Talks zajmuje się rynkiem handlowym. Jak bardzo pandemia koronawirusa wpłynęła na sektor handlowy? O tym,  a także o przyszłości rynku handlowego w Polsce, opowiadają zaproszeni do odcinka eksperci:

Dr Paweł Wójcik, ekspert z zakresu psychologii zachowań konsumenckich, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, mówi o zmianach nawyków konsumentów podczas pandemii oraz jak zmieni się nasze podejście do kupowania w dłuższej perspektywie.

Agnieszka Winkler, dyrektor w Dziale Doradztwa i Rozwoju Projektów Handlowych, Colliers International, przedstawia nowe rozwiązania technologiczne, które mogą pomóc obiektom handlowym w powrocie do formy sprzed pandemii, a także tłumaczy, jak w dobie koronawirusa budować pozytywne doświadczenia klientów w centrach handlowych.