ROS Retail Outlet Shopping zaprezentuje swoją ofertę na SCF CEE 2020

Wystawca SCF 2020 CEE

Coraz silniejsza rozpoznawalność centrów Designer Outlet w Polsce, a co za tym idzie, również umacniająca się pozycja ROS Retail Outlet Shopping budzi zainteresowanie szerokiego grona marek modowych, w tym tych z segmentu premium. ROS Retail Outlet Shopping w Polsce będzie prezentował się podczas wrześniowego forum SCF CEE 2020.

Wzorem zachodnich outletów, gdzie swoje salony mają m.in. największe domy mody, także tu w Polsce coraz więcej marek premium, ale też mass marketowych, poszukuje takiego kanału sprzedaży. Wiele zapytań o współpracę kierowanych jest właśnie do centrów zarządzanych przez ROS. Tak duże zainteresowanie lokalami, oraz rosnące oczekiwania klientów, którzy szukają nowości i coraz szerszej oferty, zdecydowało o poszerzeniu portfolio oraz podjęciu prac nad rozbudową wybranych obiektów zarówno w Polsce jak i za granicą. Jako pierwszy nową część handlową zyska Designer Outlet Warszawa. Dodatkowo zmienia się też infrastruktura towarzysząca, powstaje wielopoziomowy garaż i przearanżowana strefa restauracyjna. W Polsce powstanie także zupełnie nowy projekt – Designer Outlet Kraków.

Nowi najemcy w centrach Designer Outlet

 W ostatnim czasie wszystkie trzy centra Designer Outlet Gdańsk, Sosnowiec i Warszawa powitały nowych najemców. Wyniki szybko wyrównują się do tych sprzed lockdownu i osiągają zadowalające poziomy.

O tym wszystkim będzie można porozmawiać podczas zbliżających się targów Shopping Center Forum, które odbędą się w dniach 15-16 września w Warszawie (stoisko 2.5).

Dorocznie organizowane spotkania Shopping Center Forum, to nie tylko targi, jak zaznacza organizator, to miejsce wymiany doświadczeń, wiedzy i nowinek z coraz większej i silniejszej branży retail. To znana i doceniana platforma do merytorycznych dyskusji i analiz rynku. Szczególnie tegoroczna edycja zapowiada się ciekawie z uwagi na działania podejmowane podczas i po pandemii, która dla całej branży stała się nowym, nieznanym wyzwaniem.