Meet & Fit rozwija sieć w Wielkopolsce

W minionym tygodniu firma „7 Street Łukasz Błażejewski” otworzyła drugi lokal w Poznaniu, tym razem w samym centrum miasta przy ul. Święty Marcin 63. Lokal ma 55 mkw.

– W Poznaniu z marką Meet & Fit jesteśmy obecni już od 2014 roku na Poznańskim Szczepankowie. Teraz przyszedł czas na centrum miasta – mówi Łukasz B. Błażejewski, Dyrektor Generalny 7 Street i Meet & Fit. 

Lokal ma powierzchnię 55 mkw. i może pomieścić w jednym czasie 20 osób. Do lokalu przynależy dedykowana strefa pod ogródki letnie wyznaczona przez Urząd Miasta Poznań, gdzie celowo zrezygnowano z wielu miejsc parkingowych na poczet rozwoju gastronomii w tej części miasta.

Rozwój poprzez franczyzę

– Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących w 100% roślinne oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej – przekonuje Łukasz B. Błażejewski. – Poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food muszą liczyć się z inwestycją około 60-100 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą – dodaje Dyrektor Generalny 7 Street i Meet & Fit.