Mallson na SCF 2020: Monnari dołącza do Galerii Wiślanka

Podczas tegorocznych targów SCF firma Mallson Polska odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Wiślanka sfinalizowała podpisanie umowy z kolejnym najemcą branży fashion. Do reprezentacji pierwszego, nowoczesnego centrum handlowego w Żorach dołączyła marka Monnari.

Galeria Wiślanka w Żorach sukcesywnie realizuje plan stworzenia miejsca zakupów gwarantującego największą ofertę odzieżową nie tylko w mieście, ale także w całym regionie. Nowe centrum handlowe z pewnością wyróżniać będzie bardzo szerokie portfolio marek modowych dla kobiet, które powiększyło się o kolejnego znaczącego najemcę podczas targów Shopping Center Forum 2020 CEE.

Umowę na otwarcie salonu o powierzchni blisko 255 mkw. w Galerii Wiślanka zdecydowała się marka odzieżowa Monnari. W procesie podpisania umowy inwestora Galerii reprezentowała firma Mallson Polska.

Więcej marek w Galerii Wiślanka

Salon Monnari, niedostępnej do tej pory marki w Żorach, zaoferuje klientkom kolekcje łączące ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami, a wszystko to w oparciu o modne, kobiece kroje. Na kolekcje składają się autorskie projekty w limitowanych seriach, opracowywane przez zespół doświadczonych projektantów. Każda konstrukcja powstaje z myślą o sylwetkach polskich kobiet.

– Żory to miasto z ogromnym potencjałem, o bardzo dobrych wskaźnikach rozwoju, w którym przez lata mieszkańcy sygnalizowali, że brakuje im nowoczesnego centrum handlowego. Szansę dla rozwoju swoich marek w tej miejscowości dostrzegają także sami najemcy, szczególnie z branży fashion, którzy planują swój debiut na tym rynku. Cieszy nas to, że kolekcje cenionej polskiej marki Monnari będą dostępne już niebawem w Galerii Wiślanka – mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes zarządu Mallson Polska.