Nowy najemca w Galerii Solnej

W należącej do EPP Galerii Solnej w Inowrocławiu otworzyło się biuro podróży TUI. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 26 mkw.

W biurze podróży TUI w Galerii Solnej klienci znajdą wybór indywidualnie dobieranych pakietów wyjazdów, biletów lotniczych i wycieczek z dojazdem własnym. Nowy najemca oferuje również ofertę usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenia turystyczne, samochody na wynajem podczas wyjazdów oraz kupony wakacyjne.

Oferta handlowa i usługowa Galerii Solna

– Galeria Solna to nie tylko duży wybór sklepów, ale również szeroka oferta usług, w tym także możliwość zaplanowania wymarzonych wakacji. Jako jedyne w mieście centrum handlowe chcemy zapewnić odwiedzającym różnorodną i kompleksową propozycję handlową, oferując miłośnikom podróży dostęp do oferty aż trzech popularnych biur w jednej lokalizacji i pomoc doradców w bezpiecznej realizacji wyjazdów – mówi Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Galeria Solna, jedyne centrum handlowe w Inowrocławiu, dysponuje 24 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, z szeroką ofertą handlowo-usługową. W centrum znajdują się m.in.: hipermarket Tesco, kawiarnie i food court, strefa usługowa oraz duży wybór sklepów wiodących marek. Doskonałą dostępność do obiektu zapewnia dwupasmowa ulica Wojska Polskiego oraz przebiegająca wokół ścieżka rowerowa. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano ponad 900 miejsc parkingowych.