POLOmarket wprowadza płatności online za zakupy w aplikacji

POLOmarket potwierdza swoją pozycję lidera transformacji cyfrowej. Jako pierwsza w Polsce sieć spożywcza udostępnia swoim klientom prosty oraz szybki sposób opłacania zakupów online we własnej aplikacji. Pełna usługa Click&Collect obejmie wszystkie sklepy i cały asortyment sieci.

Klient zamawiając produkty online w aplikacji, wybiera odpowiednią dla siebie lokalizację sklepu, płaci wygodnie i bezpiecznie w aplikacji oraz odbiera produkty w sklepie bez kolejki, tego samego dnia w dogodnych dla siebie „okienkach” czasowych.

POLOmarket wdroży usługę dostawy zakupów do domu

Dzięki płatności online sieć w najbliższym czasie planuje wdrożenie usługi dostawy zakupów bezpośrednio do domów klientów we współpracy z wiodącym na rynku partnerem specjalizującym się w tego typu usłudze. Dodatkowo klienci robiący zakupy w aplikacji będą mieli możliwość ich odbioru w  wyznaczonym miejscu na parkingu wybranego sklepu, bez wychodzenia z samochodu. Usługa POLOdrive wkrótce pojawi się w wybranych sklepach sieci na terenie całej Polski.

Po udanym i pierwszym na ogólnopolską skalę wdrożeniu w kwietniu b.r. zdalnych zakupów poprzez  aplikację mobilną, sieć poszła o krok dalej. Dokonujący zakupów w aplikacji Klienci, mogą je opłacić wygodnie i bezpiecznie online korzystając ze wszystkich możliwych form płatności tj. karty płatniczej, szybkiego przelewu czy też blika. Partnerem sieci w tym zakresie i operatorem płatności jest PayU.

Aplikacja mobilna POLOmarket jest rozszerzeniem możliwości programu lojalnościowego w oparciu o tradycyjną POLOkartę. Jej użytkownicy mogą skorzystać ze wszystkich promocji dla posiadaczy standardowej POLOkarty oraz dodatkowych, dedykowanych ofert. Aplikacja umożliwia także wygodny dostęp do przepisów programu kulinarnego „Na Szlaku Smaku” na tanie, smaczne i szybkie dania. Użytkownicy aplikacji mogą również w łatwy sposób obejrzeć gazetki promocyjne oraz oceniać zakupy dokonane w POLOmarkecie. Aplikacja umożliwia także zbieranie wirtualnych znaczków w programach lojalnościowych organizowanych przez sieć.

Aplikacja została wyróżniona w finale Mobile Trends Awards 2020 w kategorii commerce/m-commerce.

Ponad 280 sklepów POLOmarket w Polsce

Sieć POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również spółka logistyczna. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5.800 osobom.