Carrefour rozwija zasięg e-sklepu

Carrefour konsekwentnie rozszerza zasięg swojego e-sklepu spożywczego carrefour.pl. Z oferty ponad 20 tysięcy produktów, które zamawiać można online z dowozem do domu, skorzystać mogą mieszkańcy  kolejnych miast województwa śląskiego – Mysłowic oraz Bytomia. Konsekwentna ekspansja e-grocery Carrefour to wynik realizowania strategii omnikanałowości.

Carrefour obecny jest na polskim rynku e-grocery już od 4 lat. Po otwarciu e-sklepów spożywczych carrefour.pl w Warszawie, Krakowie, Olsztynie oraz Katowicach, Sosnowcu, Chorzowie, Czeladzi i Siemianowicach Śląskich, sieć uruchomiła usługę w kolejnych miastach województwa śląskiego.

E-sklep Carrefour dostępny dla kolejnych klientów

Obecnie Carrefour dowiezie zakupy ze swojego e-sklepu pod wskazany adres również w Mysłowicach oraz Bytomiu. Mieszkańcy tych miast mogą wybierać spośród ponad 20 tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych e-sklepu. Znajdują się wśród nich artykuły ze wszystkich kategorii FMCG, w tym także produkty świeże – warzywa, owoce i zioła, pieczywo i wyroby cukiernicze, mięso i wędliny oraz nabiał, a także produkty lokalne, ekologiczne oraz z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli m.in. bezglutenowe, bez laktozy, dla diabetyków czy light.

Dwuplatformowy sklep

E-sklep spożywczy Carrefour bazuje na koncepcji sklepu dwuplatformowego. Sieć dysponuje tzw. „dark store”, czyli magazynem spożywczym dedykowanym zakupom internetowym, który znajduje się przy hipermarkecie Carrefour, tworząc z nim integralną całość. W dark store znajdują się produkty FMCG. Reszta zamówienia, m.in. produkty świeże i bio, kompletowane są w hipermarkecie przez dedykowanych pracowników e-commerce. Dzięki temu rozwiązaniu Carrefour zyskuje na szybkości przygotowania zamówień, a jednocześnie oferuje produkty o doskonałej świeżości.

Dowóz zamówienia przez kierowców Carrefour nie jest jedynym sposobem, z którego można korzystać, aby zamówić produkty spożywcze i przemysłowe z oferty Carrefour. Klienci sieci mogą również osobiście odebrać zamówione przez Internet zakupy spożywcze we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w całej Polsce. Zakupy skompletuje pracownik wybranego sklepu, za co klient nie poniesie dodatkowych opłat. Ponadto, Carrefour realizuje na terenie całej Polski dostawy kurierskie produktów spożywczych niewymagających chłodzenia i jest dostępny na platformie Allegro.