Castorama otwiera sklep w Siedlcach

W dniu 14 października w Siedlcach otwiera się sklep Castorama. Nowa market znajduje się przy centrum handlowym w Białkach koło Siedlec, przy ul. Łukowskiej 113. Jest to pierwszy sklep w tym mieście i zarazem osiemdziesiąty trzeci w Polsce. Zatrudnienie w ramach nowych miejsc pracy znalazło tu ponad 130 osób.

 Sklep w Siedlcach to ponad 32 tysiące produktów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych. Na 8 tys. mkw. klienci znajdą strefy inspiracji łazienek, kuchni oraz rozwiązań do przechowywania. W wyborze i podjęciu decyzji pomogą doradcy klienta – ich profesjonalna wiedza ułatwi dobranie produktów do potrzeb klientów. Każdy z  doradców, aby móc zapewnić klientom odpowiednie wsparcie, odbył szereg szkoleń związanych z ofertą produktową i obsługą klienta.

– Nasi klienci znajdą u nas wsparcie na każdym etapie ulepszania domów i mieszkań. Dzięki naszym doradcom, którzy chętnie dzielą się wiedzą oraz szerokiemu asortymentowi produktów, realizacja wymarzonych zmian będzie łatwa i znacznie prostsza, niż mogliby przypuszczać. Castorama w Siedlcach jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. W mieście nie było do tej pory sklepu budowlano-wykończeniowego tej wielkości. Jestem pewien, że spełnimy oczekiwania naszych klientów – mówi Jacek Grajda, dyrektor sklepu Castorama w Siedlcach.

Castorama zmienia otoczenie

W ramach prowadzonych prac związanych z budową nowego obiektu, Castorama przebudowała układ drogowy i wybudowała rondo na obwodnicy Siedlec, co zapewniło komfortowy dojazd. Sklep jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Są to nie tylko specjalne miejsca parkingowe czy wejście do budynku pozbawione barier, ale również dostosowane dla osób poruszających się na wózkach toalety czy przejazdy. Przestrzenny parking zapewnia 350 miejsc postojowy.

Dodatkowe usługi

Oferowane w sklepie produkty można również zamówić na Castorama.pl lub telefonicznie, a dzięki wygodnej formie usługi „zamów z dostawą” zostaną one dostarczone pod wskazany adres lub do Paczkomatu InPost. Dla tych, którym zależy na czasie, Castorama oferuje usługę „zamów i odbierz”, dzięki której skompletowane zamówienie można odebrać w sklepie już w 2 godziny po jego złożeniu.