Dziękujemy za udział w Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards

12.04.2018 | Legia Warszawa | ul. Łazienkowska 3

W kwietniowej edycji Forum (12.04.2018), wzięło udział 1000 uczestników, wśród których było około 400 przedstawicieli zarządów sieci handlowych i innych najemców centrów handlowych. Swoją ofertę 150 projektów zaprezentowało ponad 40 partnerów i wystawców.

Wiadomości

SCF Awards 2018

Już po raz piąty statuetki Retailers Awards trafią do najlepszych sieci handlowych oraz osób, które tworzą nową rzeczywistość retailu w Polsce. Decyzja o tym, kto otrzyma nominację oraz kto zostanie laureatem nagrody jest w rękach niezawisłego Jury, które tworzą osoby o niepodważalnym dorobku zawodowym.

Partnerzy

Partner Forum

Partner Forum

Partner Forum

Partner Forum

Partner Forum

Partner przerwy kawowej

Wystawcy

W trakcie Forum ponad 20 wystawców, zaprezentuje projekty centrów handlowych oraz nowoczesne technologie rynku retail.

NAJEMCY

W Forum wezmą udział przedstawiciele ponad 350 sieci handlowych i innych najemców centrów handlowych. Zdecydowana większość z nich to przedstawiciele zarządów i oraz kluczowe osoby odpowiedzialne za rozwój. 

NETWORKING

Welcome Mixer

Pierwszy akord wiosennej edycji Forum wybrzmi już 11 kwietnia wieczorem, na Placu Grzybowskim. Wszystkich uczestników zapraszamy na Welcome Mixer do kultowej Charlotte Menora. Wyłącznym partnerem Mixera i współgospodarzem wieczoru jest City, czyli lider rozwiązań Digital Signage na rynku retailowym. Początek o godzinie 19.00, plac Grzybowski 2.

Wyłączny partner Welcome Mixer

After Party

Ponad 600 osób wzięło udział w After Party po wrześniowym Forum. Wśród nich było ponad 300 przedstawicieli sieci handlowych. Czy ten rekord zostanie pobity? Hard Rock Cafe przy Złotych Tarasach jest gotowe na jeszcze większe wydarzenie. Gospodarzem kończącego Forum wieczoru będzie Nowa Stacja Pruszków i ECC Real Estate. Zaczynamy o 19.00, a kończymy już następnego dnia. Do udziału w After Party zapraszamy wszystkich uczestników VIP.

Wyłączny partner After Party

PROGRAM

Przez cały dzień, od godziny 10.00 do 16.00 multimedialna scena konferencyjna oddana jest w ręce partnerów merytorycznych. Każdy z nich ma do swojej dyspozycji 40-minutowy blok konferencyjny. Wystąpienie na Forum jest zamknięciem wielomiesięcznego procesu komunikacji, którą partnerzy merytoryczni SCF prowadzą na łamach miesięcznika Shopping Center Poland Magazine i portalu retailnet.pl

Przewodnim tematem tegorocznej konferencji będzie poszukiwanie ścieżek rozwoju w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów.

RELACJA Z SCF 2017 RETAILERS AWARDS

Miejsce Forum

Centrum Konferencyjne Legii Warszawa o powierzchni 2000 m² znajduje się w centralnej, najbardziej prestiżowej części stadionu – w Klubie Biznesowym, mieszczącym się w sercu Trybuny Zachodniej, dedykowanej dla gości VIP. Jest to elegancka przestrzeń stworzona specjalnie z myślą o spotkaniach biznesowych i imprezach specjalnych. Jej funkcjonalne, przestronne, klimatyzowane sale, z panoramicznym widokiem na stadion oraz dużą ilością światła dziennego, zapewnią wyjątkową atmosferę Państwa spotkań.

Centrum Konferencyjne Legia Warszawa
ul. Łazienkowska 3 | 00-449 Warszawa

Dla wszystkich uczestników Forum zapewniamy bezpłatny parking (wjazd od ul. Łazienkowskiej).