PLAN TARGÓW SCF 2018 CEE

Przestrzeń targowa Forum została sprzedana w 100%. W targach bierze udział 58 wystawców i 18 partnerów. Klientów zainteresowanych wynajęciem powierzchni wystawowej zapraszamy do kontaktu na adres support@evigo.com.

Największe targi nieruchomości handlowych

Rekordowa liczba ponad 450 najemców oraz 350 projektów centrów handlowych sprawia, że jesienna edycja Shopping Center Forum, będzie największym w tym roku wydarzeniem na rynku centrów handlowych w naszej części Europy.

WIADOMOŚCI

PARTNERZY FORUM

Konferencja SCF

Przewodnim tematem tegorocznej konferencji będzie poszukiwanie ścieżek rozwoju rynku nowoczesnego handlu detalicznego w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów. Konferencja SCF to miejsce wymiany doświadczeń i budowania wiedzy na temat najnowszych trendów w branży retail. Służą temu liczne prezentacje i panele dyskusyjne prowadzone przez partnerów Forum.

NETWORKING

Welcome Mixer

Pierwszy akord jesiennej edycji Forum wybrzmi już 25 września wieczorem na Placu Zbawiciela. Wszystkich uczestników zapraszamy na Welcome Mixer, Początek o godzinie 19.00. Restauracja Gruzińska RIONI, na placu Zbawiciela.

Partner Welcome Mixer

Partner After Party

After Party

Wyłącznym partnerem After Party SCF 2018 CEE  jest Gemini Holding. W imprezie weźmie udział około 600 osób. Do udziału w After Party zapraszamy wszystkich uczestników VIP. Start już o godz. 19.00 w klubie Mirage na Placu Defilad.

RELACJA Z SCF 2017 CEE

MIEJSCE FORUM

Centrum Expo XXI

EXPO XXI  to najnowocześniejsze centrum targowo-konferencyjne w Warszawie, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób. 

Centrum Expo XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 
01-222 Warszawa