Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference

26-27.09.2018 | Expo XXI, Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Podczas jesiennej edycji Forum, weźmie udział ponad 1600 uczestników, w tym około 450 przedstawicieli zarządów sieci handlowych i innych najemców centrów handlowych oraz 60 partnerów i wystawców. Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference to największe spotkanie rynku centrów handlowych w regionie CEE.

Plan targów SCF 2018 CEE

Przestrzeń targowa Forum została sprzedana w 95%. W targach bierze udział 56 wystawców i 16 partnerów. Do sprzedaży pozostało wolne tylko jedno stoisko nr 2.2 o powierzchni 43m2.

Największe targi nieruchomości handlowych

Rekordowa liczba ponad 450 najemców oraz 350 projektów centrów handlowych sprawia, że jesienna edycja Shopping Center Forum, będzie największym w tym roku wydarzeniem na rynku centrów handlowych w naszej części Europy.

Wiadomości

Partnerzy Forum

Partner Forum

Partner Forum

Partner Forum

Partner Forum

Partner Forum

Partner After Party

Partner Forum

Partner Welcome Mixer

Partner Forum

Partner Forum

Partner Forum

Partner Forum

Partner Strefy Street Food

Partner Marketingu Sensorycznego

Partner Gastronomiczny

Konferencja SCF

Przewodnim tematem tegorocznej konferencji będzie poszukiwanie ścieżek rozwoju rynku nowoczesnego handlu detalicznego w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów. Konferencja SCF to miejsce wymiany doświadczeń i budowania wiedzy na temat najnowszych trendów w branży retail. Służą temu liczne prezentacje i panele dyskusyjne prowadzone przez partnerów Forum.

NETWORKING

Welcome Mixer

Pierwszy akord jesiennej edycji Forum wybrzmi już 25 września wieczorem na Placu Zbawiciela. Wszystkich uczestników zapraszamy na Welcome Mixer, do miejsca kultowego w Warszawie, słynącego z doskonałych lokali gastronomicznych. To tutaj będzie można rozpocząć pierwsze biznesowe rozmowy. Początek o godzinie 19.00. na placu Zbawiciela.

Partner Welcome Mixer

Oficjalne After Party SCF 2018 CEE

Ponad 600 osób weźmie udział w After Party, które zwieńczy pierwszy dzień Shopping Center Forum 2018 CEE Edition. Szampańska zabawa odbędzie się w klubie Mirage na Placu Defilad. Wyłącznym partnerem imprezy jest Gemini Holding, właściciel trzech centrów handlowych: otwartego w marcu Gemini Park Tychy oraz Gemini Park Tarnów i Gemini Park Bielsko-Biała. Do udziału w After Party zapraszamy wszystkich uczestników VIP. Start już o godz. 19.00 w klubie Mirage na Placu Defilad.

Wyłączny partner After Party

RELACJA Z SCF 2017 CEE

Miejsce Forum

Centrum Expo XXI

EXPO XXI  to najnowocześniejsze centrum targowo-konferencyjne w Warszawie, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób. 

Centrum Expo XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa